Tajný plán USA: Válka mezi Evropou a Ruskem. Analytik Koller ukazuje, co všechno pro něj z Washingtonu dělají

03.10.2016 21:10

ROZHOVOR Vojenský analytik Martin Koller v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz ukazuje možné zákulisní souvislosti událostí kolem vyšetřování letecké katastrofy nad válčící Ukrajinou a stále nekončících bojů v Sýrii. Je prý možné, že USA chtějí proti sobě poštvat Rusko a Evropu a rozpoutat válku, ve které by zdecimované Evropě chrabře vyrazily na pomoc a zachránily ji.

Tajný plán USA: Válka mezi Evropou a Ruskem. Analytik Koller ukazuje, co všechno pro něj z Washingtonu dělají
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Koller

Prezident Zeman se nechal v mezinárodním tisku slyšet, že by ekonomické imigranty umístil do pustin neobydlených řeckých ostrovů či severní Afriky. Ministr Zaorálek přispěchal se sdělením, že to není postoj České republiky. Jiné ohlasy říkají, že Zeman kazí odpovědný postoj české vlády, která sice nesouhlasí s kvótami, ale nechce se snížit na úroveň Polska a Maďarska. Jak to vidíte vy?

S panem prezidentem se plně shoduji. O tom, že ilegální migranti by se vůbec neměli dostat na půdu Evropy, již píšu déle než rok. Pobřežní stráž a vojenská námořnictva států NATO je měla v souladu s předpisy pro výkon služby a služební přísahou zastavit i násilím. Už dávno jsem navrhoval, aby ilegálové byli umístěni na ostrovech mimo Evropu, protože představují riziko bezpečnostní, ekonomické a zdravotní.

Anketa

Kterého našeho prezidenta byste nejraději vymazali z dějin?

0%
1%
0%
0%
1%
79%
2%
3%
hlasovalo: 12054 lidí

Jejich integrace, z níž si chtějí udělat kšeft na věčné časy politické neziskovky podporované u nás především ANO, ČSSD, zelenými a TOP 09, není ekonomicky potřebná. V převážné většině případů je navíc nereálná z důvodu islámské salafistické ideologie ilegálů. Dokladem je neúspěšnost integrace muslimů ve Francii, Švédsku, Dánsku i Německu, především mladé druhé a třetí generace, narozené v Evropě. V posledních dvou zemích už v podstatě legalizují islámské pedofily, takže mohou čekat ve školách těhotné čtrnáctileté manželky jako výsledek islámského multikulturalismu.

Z hlediska technologického vývoje 4. průmyslové revoluce bude poptávka po pracovních silách klesat až o 40 %, a jestli může něco zachránit planetu před ekologickou katastrofou, je to radikální snížení počtu lidí. Globalisté a trockisté (takzvaní neomarxisté posluhující v současnosti globalistům) v EU dělají pravý opak. Začít bychom mohli klidně v Evropě, kde je více než 20 milionů vlastních nezaměstnaných, kteří na rozdíl od ilegálních migrantů chtějí pracovat, ovládají jazyk, znají zákony a většinou mají školní i odborné znalosti. Pro ně všemožné výhody nejsou.

Na ostrovech by ilegálové dostali základní ubytování v táborech, základní stravu a lékařské ošetření, a to na náklady mateřských zemí. V případě islámských zemí by jim měla pomoci především Saúdská Arábie, na niž by měl civilizovaný svět vyvinout patřičný nátlak. Mateřské země by si ilegály po ukončení války odvezly. V případě, že se tam neválčí, odvezly by si je hned. Ilegál by měl mít automaticky zakázáno doživotně žádat o azyl, pracovní pobyt nebo občanství v EU, protože vědomě porušil zákony EU ilegálním vstupem na území EU! V případě, že by mateřské země na svoje občany neplatily, požádaly by EU a USA (s Tureckem a Saúdskou Arábií, hlavními tvůrci takzvané uprchlické krize) o půjčku MMF nebo jinou globalistickou finanční instituci, která podporuje multikulturalismus. Ta by si mohla dluh od mateřských zemí ilegálů vymoci. K tomu by mohly dopomoci i mezinárodní sankce proti takovým neplatičům.

Anketa

Co udělat s uspořádáním krajů v naší zemi?

hlasovalo: 1270 lidí

Pokud by peníze na humanitární pomoc mimo Evropu dále chyběly, stačí snížit o 60 % i více platy a důchody desítek tisíc všemožných byrokratů a dalších příživníků v EU, počínaje eurokomisaři, Junckerem a Schultzem s jejich 29 000 eur měsíčně. Ani Juncker nebude muset pít krabicové víno. Naprostá většina z nich přece nadšeně prosazuje pomoc uprchlíkům, takže se jistě rádi vzdají části svého nezaslouženého luxusu. Je to slušná hromádka miliard eur a představme si to z hlediska všech zemí EU. Rovněž by se mohly na polovinu i méně snížit náklady na servis byrokratů EU z jednotlivých zemí a náklady na tisíce služebních cest do Bruselu. Jen reprezentace jednoho z každých 17 krajů naší republiky a pobyt jednoho reprezentanta kraje v Bruselu stojí ročně přes 600 milionů korun (v rámci volební kampaně se člověk leccos dozví). Taková reprezentace by se mohla zrušit, protože jen plní kapsy protekčním partajníkům a kasy jejich partají.

Pokud by peníze dále chyběly, stačí zastavit podporu protinárodním politickým neziskovkám a minimalizovat peníze směřující do EU na různé multikulturní a ekologické projekty, počínaje solární a řepkovou zlodějinou. V neposlední řadě zastavit penězotoky do korupčních černých děr – Kosova a Ukrajiny, kde je podpora z EU stejně rozkradena bez jakéhokoli pozitivního efektu. O výpalném Turecku nemá smysl se vůbec bavit. Rovněž naše platby do OSN dlouhodobě postrádají jakýkoli smysl a efekt s výjimkou bobtnajících kont protekčních diplomatů. Uvedené zdroje by bohatě pokryly nejen humanitární pomoc skutečným uprchlíkům, ale ještě by se mohly využít k podpoře evropských, u nás českých, rodin a jejich dětí.

Názor socialisty Zaorálka servilně podlézajícího globalistům a trockistům ve Washingtonu a EU mne neudivuje. Jen nechápu, proč mluví za republiku a ne za sebe a svoje protinárodní kumpány. Již v předlistopadovém období byl tajemníkem Československé strany socialistické, která podlézala jako povolená opozice KSČ a hlasovala pro její vedoucí úlohu. Ve vrcholné politice tedy „voní“ již více než 25 let a nic dobrého pro tuto zemi neudělal. To se musí nutně podepsat na charakteru. V současnosti je typickým reprezentantem prohnilé ČSSD vedené americkým globalistou Dienstbierem spolupracujícím při podpoře protinárodních politických neziskovek s globalistickou multikulturní firmou ANO, jejíž pokrytecký majitel ovládá naše finance.

Mimochodem, názor pana prezidenta je správný, ale co s migranty dováženými potajmu letadly Lufthansy přímo do Německa? Lze je označit ještě za ilegály? Při kapacitě 562 osob by jeden Airbus A380 dovezl za rok 205 110 osob! Je evidentní, že globalistka a trockistka Merkelová se snaží ze všech sil.

Nedávno také byla vydána vyšetřovcí zpráva k pádu malajsijského letadla nad Ukrajinou. Přinesla podle vás do této věci nějaký nový pohled?

Po více než dvou letech průtahů je objektivní hodnocení prakticky nemožné. Pravděpodobně nikdy nedojde k názorové shodě a jednoznačnému a obecně akceptovatelnému výsledku. Vyšetřovatelé uvádějí, že letoun byl sestřelen raketou systému BUK ruské armády, vypálenou z území ovládaného separatisty. Opírají se při tom o všemožné záběry kolující po internetu a údajně o utajované informace z USA. Ruské informace evidentně nebyly akceptovány, přestože jsou technického charakteru, a tudíž průkazné. Na veřejnost se rovněž nedostala řada důležitých informací.

Proto se stále omílají různé teorie. Podle první letoun sestřelili separatisté raketou systému BUK dodanou z Ruska. Podle další použili systém BUK ukořistěný ve skladech ukrajinské armády. Nelze vyloučit ani to, že zkorumpovaní Ukrajinci systém prodali. V případě nedostatečně vycvičené obsluhy nelze vyloučit ani omyl. Podle další sestřelila letoun ukrajinská armáda poté, co její BUK vjel v nepřehledné situaci do prostoru oficiálně ovládaného separatisty. Zde je třeba si uvědomit, že neexistovala souvislá fronta. Objevil se i názor, že letoun sestřelila ruská armáda systémem umístěným dočasně na území separatistů, což je verze vyšetřovatelů v Nizozemsku. A v neposlední řadě je zde několik teorií na téma sestřelení letounu bojovým letadlem ukrajinského nebo jiného letectva, nejčastěji se uvádí SU-25 ve verzi Scorpion dovezené oligarchou Kolomojským z Gruzie a raketou Python.

Jak ruská, tak ukrajinská armáda mají systém BUK ve výzbroji a mají také vycvičené obsluhy, takže omyl lze v takovém případě vyloučit. Komu raketa patřila, lze lehce a jednoznačně zjistit podle výrobních čísel, která jsou vyražena na mnoha dílech rakety. Minimálně část z nich se musela zachovat. Přesto se jimi nikdo z vyšetřovatelů nezabýval, což budí velké podezření!

Vyšetřovatelé v Nizozemsku se pravděpodobně zpočátku snažili o objektivní vyšetřování, ale nakonec ustoupili dlouhodobému soustředěnému nátlaku z USA, aby výsledek mohl být použit proti Rusku. Výsledek jejich práce vzbuzuje pochybnosti z jednoho zásadního důvodu, který stále opakuji. Co by získalo Rusko sestřelem MH17? Zatím na něm vydělává americká mediální propaganda při snaze získat podporu evropského obyvatelstva k napadení Ruska bez ohledu na ztráty Evropanů v případné jaderné válce.

Rusové a Syřané poměrně brutálně bombardují Aleppo. Svět je kárá za válečné zločiny, nicméně se také objevují odhady, že by válka v Sýrii mohla být klidně vyhrána silou bez účasti západních sil při konečném účtování. Byť ošklivě a násilně. Jaký je zatím váš odhad? Koalice Ruska, Sýrie, Íránu a Hizballáhu má navrch?

Konec války v Sýrii je podle mého názoru v nedohlednu, což opakuji stále. Je to výsledek snahy USA, Turecka i Saúdské Arábie, jimž je utrpení obyvatel Sýrie lhostejné. Rusko podle mého názoru podcenilo turecké zájmy v Sýrii a přecenilo roztržku mezi Tureckem a USA vzniklou pokusem o puč. Turecko může na jedné straně snižovat svoji spolupráci s USA, ekonomicky spolupracovat s Ruskem, protože to vyhovuje jeho zájmům. Ale v Sýrii může velmi dobře spolupracovat s USA, protože to opět vyhovuje jeho zájmům (proti zájmům svých občanů pracují pouze reprezentanti EU). USA spolu se Saúdskou Arábií navíc podporují islámskou invazi do Evropy, která je v souladu s dlouhodobou strategií Turecka. Vliv Saúdské Arábie, která Turecku finančně pomáhá, nelze podceňovat. USA ani Turecku se nedá věřit, protože nedodrží žádnou dohodu, pokud se jim to hodí.

Konec války by znamenal konec komedie o uprchlících a důvodu pro islámskou invazi do Evropy. Zároveň by znemožnil zničení současného syrského režimu, islamizaci Sýrie a rozšíření Turecka do podoby bývalé Osmanské říše. USA, Turecko a Saúdská Arábie se budou snažit protahovat válku do nekonečna. Zároveň podporou islámských teroristů vyčerpávat Rusko i syrského prezidenta a jeho armádu.

Navíc je zde zcela evidentní snaha USA využít válku v Sýrii pro vyvolání vojenského střetu NATO s Ruskem. Lze předpokládat, že USA se pokusí zaranžovat vojenský střet mezi ruskými vojáky a vojáky některého z evropských států NATO. Tím by se podařilo vyvolat válku mezi EU a Ruskem, kam by mohly USA vstoupit jako zachránci EU.

Chystají se oslavy výročí narození Václava Havla. Co z vašeho pohledu vykonal Václav Havel dobrého i špatného?

Václava Havla lze obtížně hodnotit. Dokonce i lidé, kteří ho znali, se v názorech výrazně liší. Jsem toho názoru, že měl tři období. V prvním se ztotožňoval s režimem a choval se jako slušný občan. První materiály Charty 77 vlastně ani moc protirežimní nebyly. Prohlašoval se za morálního socialistu. Ve druhém období se s podporou západních tajných služeb zapojil do politického boje proti režimu.

CELÝ SERIÁL PL.CZ K OSMDESÁTINÁM VÁCLAVA HAVLA

Polistopadové období lze hodnotit do značné míry negativně, počínaje amnestií. Stal se prosazovatelem především amerických a sudetoněmeckých zájmů a církevních restitucí. Nelze přehlédnout jeho negativní vyjadřování proti naší historii a státu. Moralistické řeči měly daleko k životní realitě především mnohých jeho přátel. Z dlouhodobého hlediska ho lze považovat za uměle vytvořenou legendu, o niž se v současnosti ideologicky opírají globalisté a jejich sluhové prosazující multikulturalismus a další protinárodní ideologie, počínaje zničením národních států. Navíc vše stále více páchne kultem osobnosti. Na opravdu objektivní hodnocení je příliš brzo a chybí mnoho informací.

Na našem území se v nedávné době uskutečnilo několik cvičení spojeneckých jednotek. Která to byla a jak byla úspěšná či prospěšná?

Na našem území se v podstatě konala spojenecká cvičení Ample Strike, Avenger CAS a Brilliant/Noble Jump. Všechna zaměřená na oblasti letectva a takzvaných leteckých či předsunutých leteckých návodčí a spolupráce se speciálními jednotkami. Návodčí zajišťují na území protivníka průzkum a zaměření cílů pro letectvo. Nesetkal jsem se s tím, že by někdy nějaké cvičení nebylo oficiálně úspěšné, i kdyby tomu tak nebylo. Vzhledem k tomu, že se zúčastňovalo maximálně několik stovek vojáků, šlo o menší cvičení. Podobných cvičení byla v posledních letech celá řada a nemají žádný zvláštní význam z hlediska bezpečnosti v Evropě.

Do našich kin přichází dokumentární film o špionovi Karlu Köcherovi. Jaký je váš osobní úhel pohledu na Köchera? Tvůrce filmu říká, že tohoto někdejšího špiona nic nenaštve víc, než když ho někdo z USA označí za „druhořadého špiona‘...

Československý rozvědčík Karel Köcher je zajímavá figura. V podstatě nemá smysl posuzovat pravdivost toho, co Köchler o sobě vykládá. Mnohé stejně nelze ověřit a zcela jistě si dává pozor, aby nemohl být právně stíhán. Z jeho životopisu vyplývá několik zcela evidentních faktů. A mnohé je pravděpodobně zamlčeno, případně účelově zkresleno. Především musel v předlistopadové ČSSR patřit mezi skupinu vysoce privilegovaných občanů. Rozvědky totiž nenabírají osoby trestně stíhané, dokonce s politickým podtextem. V uvedeném období bylo vyslání do kapitalistické ciziny, natož do USA, snem kdekoho.

Jedním z důvodů pádu SSSR na přelomu osmdesátých a devadesátých let byl fakt, že do jeho rozvědky se nacpaly děti stranických prominentů bez potřebné odborné i morální úrovně. Koneckonců majitel firmy ANO, který si dnes pokrytecky hraje na otce národa, také pracoval v cizině, a tomu, že nebyl pracovníkem tajné služby, věří málokdo, nejméně odborníci. Leccos napovídá i zaměstnání Köcherovy ženy v době mise, obchod s diamanty. To je víc než specifický obor, který vyžaduje mimo jiné velké znalosti a nadstandardní kontakty.

Vyvstává otázka, pro koho Köcher vlastně pracoval, jestliže vyvázl tak lacino? Druhořadí špioni se nevyměňují cestou oficiálních dohod. Takoví se obvykle obětují. Výjimkou by mohla být opět vysoce protekční osoba. Tomu odpovídá i fakt, že na rozdíl od jiných nebyl v polistopadovém období nijak pronásledován. Evidentně se vyrábí mýtus, který lze zobchodovat.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Martin Huml

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Rakušane, půjdou sedět? Lhali! Rajchl objevil nové tresty a zákazy

7:40 Rakušane, půjdou sedět? Lhali! Rajchl objevil nové tresty a zákazy

Šibenice na akci hnutí Chcípl PES? „Z naší strany to bylo odsouzeno, a tím to pro mě hasne,“ říká Pa…