Uff. Tak potrhlá agresivní feministka Clintonová tu jadernou válku nakonec nerozpoutá. Martin Koller vám teď rozebere, jaký bude svět za prezidenta Trumpa

14.11.2016 20:32 | Zprávy

ROZHOVOR Svět, který Martin Koller na stránkách PL.cz pravidelně rozebírá, se změnil. Vítězství Donalda Trumpa v amerických prezidentských volbách podle něj nepochybně změní vztahy s Ruskem, Čínou i evropskými zeměmi. Už samotný fakt, že volby nevyhrála jeho soupeřka Hillary Clintonová, podle Kollera dal světu naději – přinejmenším na to, že jej nezničí jaderná válka USA s Ruskem, kterou by podle něj tato agresivní feministka byla schopna rozpoutat.

Uff. Tak potrhlá agresivní feministka Clintonová tu jadernou válku nakonec nerozpoutá. Martin Koller vám teď rozebere, jaký bude svět za prezidenta Trumpa
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Koller

Po  volbách v USA dojde ke změně administrativy a prezident Trump avizuje řadu změn v zahraniční politice. Můžeme si tedy po nedávné eskalaci napětí mezi velmocemi trochu oddechnout?

Obávám se, že ještě zdaleka ne úplně. Nicméně důležitý je fakt, že poklesla pravděpodobnost jaderné války s Ruskem vyvolané USA/NATO. V případě zvolení potrhlé multikulturalistky Clintonové, která se ve své agresivní feministické bisexualitě chtěla vždy předvádět jako nejtvrdší chlap, to bylo téměř jisté. Aktuálně se válka odkládá, i když nenávistné globalistické baby Clintonová, Allbrightová, Merkelová, Mogheriniová i naše vyklepané kukuřice či vydlabané dýně z pražské havlérky vyjí zoufalstvím. Trumpovo vítězství navzdory lži, sprostotě, nenávistné propagandě v médiích a volebním podvodům těch, kteří se ohánějí pravdou a láskou, především vzbuzuje naději bílých a civilizovaných, kteří byli dlouhá léta jen ponižováni, uráženi, okrádáni a zotročováni globalisty a multikulturalisty.

Nespěchejme proto s jásotem. Donald Trump, který je na rozdíl od Obamy či Clintonové nepochybný americký vlastenec, sice avizoval zlepšení vztahů s Ruskem a možnost společného boje proti Islámskému státu a jeho takzvaně umírněným filiálkám, ale je tu řada otazníků. Především do převzetí moci od stále evidentnějšího muslimského globalisty z Keni je to reálně kolem 70 dnů. Obama dokonce v rámci oslav ramadánu odložil jako správný muslim všechny kovové předměty včetně snubního prstenu. Určitě se mu nelíbí představa ráznější americké politiky vůči agresivnímu islámu. Za více než dva měsíce se může stát mnoho věcí. Nenávistné mediální tažení globalistů proti Trumpovi a řvoucí lůza v ulicích amerických měst, připomínající dlouhodobé tažení protinárodních globalistů a multikulturalistů z pražské havlérky proti prezidentu Zemanovi, mohou vést až k útoku na jeho život. V takovém případě by se stal prezidentem USA viceprezident Pence, který už zdaleka není tak nestravitelný pro globalisty jako Trump.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Martin Huml

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Vystoupení z EU

Nemyslíte, že když vystoupíme z EU, vedlo by to jen k tomu, že by se rozhodovalo o nás bez nás? Protože na evropském trhu jsme dost závislý.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jízda s Babišem. „Až nebudu v politice, jedu do Bhútánu. Tam mají ministra štěstí!“ Dozvěděli jsme se také

20:20 Jízda s Babišem. „Až nebudu v politice, jedu do Bhútánu. Tam mají ministra štěstí!“ Dozvěděli jsme se také

„Myslíte milion chvilek nenávisti. Forum neřeším, ten člověk je posedlý Babišem. Už jsem si na ty ne…