Uprchlík z Iráku: Existuje plán, jehož cílem je doslova zničit Evropu islámskou imigrací. Máte občanskou válku v ulicích. Pokud se nezačnete bránit, jste ztraceni

12.04.2018 4:49

ROZHOVOR „Takže vidíme, že tu existuje agenda, jejímž záměrem je doslova zničit Evropu. Chtějí vytvořit mišmaš. Jste malý národ. Pokud sem umístím 50 tisíc muslimů, za 50 let již svou zemi nepoznáte. Jestliže oni nerespektují naše pravidla, proč bychom je sem měli přijímat? Oni sem přinesou to, co přinesli do Německa, Švédska či Francie,“ říká Salman Hasan, který je uprchlíkem z Iráku. Pochází z muslimské šíitské rodiny, ale opustil islám a stal se křesťanem. Nyní má v ČR křesťanskou manželku a dělá přednášky, na nichž varuje před hrozbou islámu a islámské imigrace. V Iráku pomáhá křesťanským uprchlíkům.

Uprchlík z Iráku: Existuje plán, jehož cílem je doslova zničit Evropu islámskou imigrací. Máte občanskou válku v ulicích. Pokud se nezačnete bránit, jste ztraceni
Foto: Hans Štembera
Popisek: Salman Hasan

Podíváme se nyní na situaci v Evropě. Co si myslíte o uprchlické krizi a současném stavu?

Ve skutečnosti to v drtivé většině nejsou uprchlíci, ale jsou to migranti, kteří jsou součástí migračního džihádu – hidžra. Ta vlna stále pokračuje, nikdy neskončila. V roce 2016 bylo téměř stejně ilegálních vstupů do Evropy jako v roce 2015. Německo oficiálně odsouhlasilo přijímání 200 tisíc „uprchlíků“ ročně. Během pěti let je to milion imigrantů. Za deset let jsou to dva miliony. 99,9 procenta z nich budou muslimové. To kompletně změní demografickou strukturu Evropy.

Podívejme se do Švédska. Tam jsou válečné zóny. Policie si nedovolí tam vejít. Jsou to místa ovládaná gangy, drogami a islámem. V Norsku muslimové požadují, aby král odešel. Ve Švédsku existuje dohoda, že o imigrantech nesmí být publikováno nic negativního.

V Německu vidíme stále pokračující útoky, ale média o tom většinou mlčí. Máme křesťanské uprchlíky v mnoha uprchlických táborech v Evropě, kteří monitorují situaci. Ve Švédsku jsou místa, kde přijdou za křesťany a řeknou jim – „káfire (nevěřící), konvertuj k islámu, nebo zemři“. V Německu muslimští uprchlíci napadají křesťanské uprchlíky.

Francie. Vláda tam do současné doby uzavřela 150 mešit, protože tam našla výcvikový materiál pro islámské milice, našli tam zbraně. Od začátku roku tam vláda zmařila více než 15 pokusů o teroristické útoky a další jsme zaznamenali nedávno. Ve Vídni napadli muslimové rakouskou rodinu nožem.

Útoky vidíme v západních zemích EU každý den. Situace se nezlepšuje, nýbrž zhoršuje. Před dvěma roky jsme se bavili, kdo za tím je. Soros to přiznává veřejně a otevřeně. Chce vytvořit chaos, protože chaos mu dává šanci vše kontrolovat. Podporuje demonstrace na přijímání uprchlíků a podkopává vlády, které jsou proti imigraci. Základem stability je právo a řád. On platí lidi, aby do ulic přinesli chaos.

Co říkáte postoji Visegrádu a Východu ve srovnání se Západem?

Jsem rád, že Viktor Orbán má odvahu otevřeně říct: „Jsme křesťanská země, máme křesťanské dědictví.“ Maďaři dlouho žili pod útlakem Osmanů, tedy islámu, tak si to uvědomují. Podobně Slováci i Češi. Rumunsko také odmítá přijímat muslimské uprchlíky. Podobný postoj vidíme i v Polsku. Ale je to postoj pouze východní Evropy. Jste více bdělí a nemáte tak propláchnuté mozky jako ve Švédsku či v Německu.

I když pomalu, ale jistě se takzvaná liberální média snaží lidmi manipulovat a démonizovat jakéhokoli člověka, který stojí za pravdou a za ochranou svého národa. Označí ho za islamofoba, ale otázka je, proč by se tito lidé neměli bát islámu, když islám jim říká, že pokud nekonvertují, budou zabiti. Věřím, že každý a také ti z takzvaných liberálních médií si jednoho dne uvědomí, že islám, který lidem prezentovali, není ten pravý islám. Na Západě je vše povoleno – kromě pravdy. Je zakázáno tam říkat pravdu. Když chcete přijít a říct pravdu o islámu či Ježíši Kristu, najednou jste fašista, islamofob, rasista, antidemokrat.

Kdo ale připravuje antidemokratický systém?

George Soros. Když jsem byl v USA ve Virginii, probíhaly demonstrace ve třech odlišných městech. Viděl jsem fotografie z těch akcí – na všech byly ty samé obličeje. Ti lidé jsou placení a autobusy je přemísťují z jednoho místa na druhé. To jsou profesionální demonstranti. To samé máme i v Evropě. Již nežijeme v demokracii.

Mám jednoho známého ze Sicílie. Ten řekl, že za 30 let se Sicílie demograficky změnila k nepoznání – je to teď imigrantská země. Sicílie se mění v muslimskou zemi. Lidé vidí, že na ulicích je nepořádek, kriminalita. Tyto problémy vidíme všude v Evropě s výjimkou východní Evropy. Možná budete útočištěm pro křesťany.

Co si myslíte o českém prezidentovi Miloši Zemanovi? On bývá také často napadán, že je „islamofob“…

Prezidentu Zemanovi jsem vděčný za to, že má své principy, o kterých mluví nahlas a stojí za nimi. Říká, proč bychom měli přijímat takové lidi, kteří znesvěcují synagogy a kostely v Německu, do naší země? A říká pravdu. Ale dnes není móda říkat pravdu. Mám rád tohoto prezidenta, protože má jasný postoj. Modlíme se za něj a říkáme lidem, aby se za něj modlili. Pokud jde o vaši vládu, nechci vaši politickou scénu komentovat, ale je pravda, že i váš premiér má svůj vlastní postoj. A modlíme se, aby se postavil pro pravdu a za zájmy českého národa.

Hovořil jste o Východě a Západě. Víme, že EU, Angela Merkelová a západní politici nám chtějí vnutit masovou imigraci a kvóty na imigranty. Nejsou pro nás Evropská unie a západní země nebezpečím?

Vždy jsem říkal, že můžete být útočištěm pro lidi ze Západu. I v Americe je mnoho států, jež jsou proti federální vládě, která jim chce něco vnucovat, protože podle ústavy na to nemá federální vláda právo. V Evropské unii je to to samé. Jste suverénní země, jste republika, máte svou vlastní ústavu. I když jsme členy EU z mnoha důvodů – ekonomické, volný pohyb osob a podobně – když přijde na otázku obrany mé vlastní rodiny, tak se nestarám o nikoho jiného. Proti Polsku zavedly sankce a chtějí se vměšovat do jejich vnitřních záležitostí.

Takže vidíme, že tu existuje agenda, jejímž záměrem je doslova zničit Evropu. Chtějí vytvořit mišmaš. Jste malý národ. Pokud sem umístím 50 tisíc muslimů, za 50 let již svou zemi nepoznáte. Pokud oni nerespektují naše pravidla, proč bychom je sem měli přijímat? Oni sem přinesou to, co přinesli do Německa, Švédska či Francie.

Británie opouští EU hlavně kvůli imigraci. Myslím si, že země východní Evropy by se měly spojit a vytvořit blok a jinou smlouvu mezi státy, než je EU. Pokud by se ale tyto státy úplně rozhodly vystoupit z EU, můžou být postiženy ekonomicky, protože západní státy svým hospodářstvím, svou silou, penězi a manipulacemi vás dokážou citelně poškodit a vědí, jak to udělat.

Myslíte si, že lze západní Evropu ještě zachránit pro naši civilizaci? Víme, že během dvaceti, třiceti, čtyřiceti let tam může být muslimská většina… Nebo může v budoucnu proběhnout nějaká rekonkvista?

Ve Velké Británii je minimálně 18 velkých měst, zahrnující Londýn a Birmingham, které mají muslimského starostu. A tito politici samozřejmě prosazují muslimskou agendu. Podívejme se do Belgie. Tam mají mnoho městských rad s muslimskou majoritou. Nizozemí, tam existují dokonce muslimské strany jako Denk. Tato strana jasně říká, že se muslimové nechtějí integrovat a že chtějí integrovat nás, tedy abychom my jsme se stali muslimy. Takže tyto země jsou téměř ztraceny.

Pokud se některé země na Západě rozhodnou právě teď, mají šanci. Zítra bude pozdě. Víme, že existuje jistý kritický bod, při kterém muslimové již nemusejí dělat nic. Stačí jen, když budou sedět, odpočívat a plodit děti. A za desítky let budou kontrolovat vše. Toto je jiný typ džihádu. Takže pokud je na Západě nezastaví právě teď, budou ztraceni.

Jako příklad se podívejte na Střední východ, nebo dokonce na střední Afriku. Všechno to bylo křesťanské, ale když se na ně podíváme dnes, myslíme jenom na muslimské země. Nejlepším příkladem je řecká Anatolie (dnešní Turecko). Istanbul se nazýval Konstantinopol, byl sídlem křesťanství. Jednoho dne by se mohlo stát i větším městům v Evropě, že se tak stane i jim, pokud se Evropané neprobudí a neporozumějí tomu, že islám proti nim vyhlásil válku jenom proto, že nejsou muslimy.

Vy máte sílu to u vás zastavit. Pokud jde o Západ, tak například Německo má dva či tři roky, aby to zastavilo, pak již překročí ten kritický bod a bude to země s muslimskou většinou. Pak máme Francii, Británii, Nizozemí, Belgii, Švédsko, Dánsko, Norsko. Dokonce i ve Finsku je vliv muslimů.

V Římě mají silné pozice. Mají proroctví, že až dobyjí Řím, zjeví se al Mahdí. Víme, kdo to je al Mahdí – falešný prorok. A to pak znamená, že i Antikrist je velmi blízko. Doslova máme občanskou válku v ulicích Evropy, jen se o tom nemluví. Jsme ve válečné zóně. Já pouze říkám fakta, dávám přednášky. Někteří lidé mě za to nemají rádi. Ale jsem na to zvyklý.

Neexistuje přesto určitá naděje? Vidíme novou vládu v Rakousku, víme, že Liga severu a euroskeptici uspěli v Itálii, AfD v Německu, Wilders v Nizozemí… Je to naděje, nebo je už příliš pozdě?

Pro mě představují naději. Média je nazývají neonacisty, fašisty a tak dále. Lidé je volí proto, že chtějí, aby Itálie zůstala Itálií, Německo Německem a tak dále. Lidé podpořili Berlusconiho stranu, přestože měl skandály, protože zastává jasný postoj, proitalský postoj. Le Penová mohla být zvolená, ale muslimové zvolili Macrona. Vidím určitou naději a pozorujeme tu jistý trend. Normální lidé se začínají probouzet. AfD uspěla především ve východním Německu – to je podobné jako u vás. Liberální média tam lidem ještě nestačila vymýt mozky.  

Pokud chce Evropa přežít, musí učinit rozhodnutí teď. Pokud ho neuděláte teď, tak jste ztraceni. Byl bych rád, kdyby politici a církve společně s námi hájili pravdu. Proto pořádáme přednášky, aby se lidé mohli rozhodnout na základě faktů. Neděláme propagandu, pouze předkládáme fakta. Musíme změnit agendu ve stylu, aby naše vlast byla na prvním místě, aby na prvním místě byl náš vlastní národ. Podobně jako každý klade na první místo svou rodinu. Potřebujeme politiky jako Orbán, který otevřeně hlásá, že jeho země je křesťanská. Když zaujmeme postoj hájící naše země, rodiny, křesťanskou Evropu a budeme vzdělávat naše lidi nebo Evropany o pravé tváři islámu, pak může být islám oslaben.   

 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Lukáš Petřík

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jan Schneider vyjasňuje fámy o „Rusech na hranicích“: Američané zmatkují. A zmatený výklad od Bidena to dorazil

8:37 Jan Schneider vyjasňuje fámy o „Rusech na hranicích“: Američané zmatkují. A zmatený výklad od Bidena to dorazil

Joe Biden by byl se svými výstupy k Ukrajině k smíchu, kdyby přitom neharašil zbraněmi, obává se bez…