Ve vedení ČSSD by měli dostat více prostoru hejtmani, míní Franc

15.03.2013 8:14 | Zprávy

ROZHOVOR Měli by sociální demokraté spolupracovat před volbami s komunisty? Kdo by měl stát v čele sociálních demokratů a co očekává od pátečního sjezdu strany? Na takové otázky odpovídal hejtman Královéhradeckého kraje Lubomír Franc (ČSSD).

Ve vedení ČSSD by měli dostat více prostoru hejtmani, míní Franc
Foto: tan
Popisek: Královéhradecký hejtman Lubomír Franc

Měl by zůstat Jiří Dienstbier ve vedení ČSSD po kritice Miloše Zemana?

Myslím, že je třeba posuzovat především práci pana Dienstbiera pro ČSSD, ne jeho vztahy k prezidentu Zemanovi. Ve volbách zaznamenal úspěch, i když se bohužel neprobojoval do druhého kola. Personální obsazení vedení sociálních demokratů je však věcí kolektivního rozhodnutí a já sám nechci před sjezdem předjímat, jak tato diskuse dopadne.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rukopis Dozimetru v Praze. Podrazy, korupce, pivo za 100 korun. Urban účtuje s papaláši

18:00 Rukopis Dozimetru v Praze. Podrazy, korupce, pivo za 100 korun. Urban účtuje s papaláši

Architekt, pražský zastupitel a kandidát SPD na primátora hlavního města Prahy Milan Urban v rozhovo…