Ve vedení ČSSD by měli dostat více prostoru hejtmani, míní Franc

15.03.2013 8:14 | Zprávy

ROZHOVOR Měli by sociální demokraté spolupracovat před volbami s komunisty? Kdo by měl stát v čele sociálních demokratů a co očekává od pátečního sjezdu strany? Na takové otázky odpovídal hejtman Královéhradeckého kraje Lubomír Franc (ČSSD).

Ve vedení ČSSD by měli dostat více prostoru hejtmani, míní Franc
Foto: tan
Popisek: Královéhradecký hejtman Lubomír Franc

Měl by zůstat Jiří Dienstbier ve vedení ČSSD po kritice Miloše Zemana?

Myslím, že je třeba posuzovat především práci pana Dienstbiera pro ČSSD, ne jeho vztahy k prezidentu Zemanovi. Ve volbách zaznamenal úspěch, i když se bohužel neprobojoval do druhého kola. Personální obsazení vedení sociálních demokratů je však věcí kolektivního rozhodnutí a já sám nechci před sjezdem předjímat, jak tato diskuse dopadne.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Vladimíra Ludková byl položen dotaz

Trefné

,,Politika se změnila v soutěž o to, kdo koho označí za většího lumpa. O budoucnosti se mluví stále méně. Návrhy se neposuzují podle jejich přínosu, ale podle toho, kdo je vyslovil. Politické strany se většinou zabetonovaly ve svých pozicích, a to samé se často stalo i s jejich členy a kandidáty. Za...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Za vším hledej peníze.“ Ševčík načrtl, proč se Pavel vnutil na summit

16:16 „Za vším hledej peníze.“ Ševčík načrtl, proč se Pavel vnutil na summit

VHLED MIROSLAVA ŠEVČÍKA V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se poslanec Miroslav Ševčík vyjadřuje k …