Ve vedení ČSSD by měli dostat více prostoru hejtmani, míní Franc

15.03.2013 8:14 | Zprávy

ROZHOVOR Měli by sociální demokraté spolupracovat před volbami s komunisty? Kdo by měl stát v čele sociálních demokratů a co očekává od pátečního sjezdu strany? Na takové otázky odpovídal hejtman Královéhradeckého kraje Lubomír Franc (ČSSD).

Ve vedení ČSSD by měli dostat více prostoru hejtmani, míní Franc
Foto: tan
Popisek: Královéhradecký hejtman Lubomír Franc

Měl by zůstat Jiří Dienstbier ve vedení ČSSD po kritice Miloše Zemana?

Myslím, že je třeba posuzovat především práci pana Dienstbiera pro ČSSD, ne jeho vztahy k prezidentu Zemanovi. Ve volbách zaznamenal úspěch, i když se bohužel neprobojoval do druhého kola. Personální obsazení vedení sociálních demokratů je však věcí kolektivního rozhodnutí a já sám nechci před sjezdem předjímat, jak tato diskuse dopadne.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Podle vás je napadení Ukrajiny Ruskem ospravedlnitelné?

Vážně myslíte, že za válku na Ukrajině může rozšiřování NATO? Proč by se nemohlo rozšiřovat? A chápu vás dobře, že tak Rusko bylo v právu Ukrajinu napadnout a snažit se zmocnit jeho území? Ostatně i kdyby byla pravda to, co jste řekl, proč by za rozšiřování NATO měla nést následky právě Ukrajina?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Karel Janeček: Je to tu prohnilé, přijde kolaps. Ale po něm změna a přerod

8:00 Karel Janeček: Je to tu prohnilé, přijde kolaps. Ale po něm změna a přerod

Společnost je rozdělená a štve lidi proti sobě. S dětmi ve školách je manipulováno, myslí si Karel J…