Vláda je banda idiotů nacpaná v chomoutu Berlína. Přivandrovalce nerozlišovat, prostě všechno ven, radí Miroslav Sládek

24.04.2016 18:01 | Zprávy

ROZHOVOR Vláda je banda idiotů, která neumí řešit věci podstatné, a tak se uchyluje k nepodstatným, jako jsou zásobování toaletním papírem či název země. „Předsedníčkové“ Okamura a Černoch své strany neřídí, musejí poslouchat své nadřízené. Těmi jsou Babiš a Bárta. Přivandrovalci musejí všichni ven. Dohoda EU s Tureckem je katastrofální a bude mít nedozírné následky. To vše tvrdí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Miroslav Sládek, který jde s obnovenými republikány znovu do boje, tedy do voleb. K válce v Sýrii říká: „Co je to v Sýrii vlastně za válku. Američané jsou tam už takovou dobu, bombarduje se, bombarduje, a kde je výsledek? Tam je to úplná rovina, jenom písek, není se kam schovat. Kdyby skutečně chtěli, už dávno ta válka skončila.“

Vláda je banda idiotů nacpaná v chomoutu Berlína. Přivandrovalce nerozlišovat, prostě všechno ven, radí Miroslav Sládek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Sládek

 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Příspěvky z EU na ukrajince

JAK JE MOŽNÉ, ŽE ČR NEDOSTÁVÁ Z EU PŘÍSPĚVKY NA UKRAJINCE TAK JAKO ZÁPAD EVROPY NA IMIGRANTY

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel jede na NATO. Komentátor ukázal, kdo mu k tomu pomohl

17:40 Pavel jede na NATO. Komentátor ukázal, kdo mu k tomu pomohl

PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Petr Pavel chtěl na summit NATO, vláda ho v delegaci nechtěla. Pak …