Zrada. Macron je jen loutka bankéřů a připravuje se na občanskou válku kvůli migrantům. Zachrání nás jen invaze Rusů do západní Evropy. Politik od Le Penové promlouvá...

21.06.2017 4:43

ROZHOVOR „Macron nemá žádnou politiku proti nebezpečí ze strany těchto populací. Je fakt, že toto jsou citlivá území, a fakt, že armáda zde nebyla rozmístěna, aby vymohla zákony republiky, vznáší základní otázky. Věřím, že Macron má nařízení, aby stál připraven pro propuknutí občanské války. Bude intervenovat současně s dalšími zeměmi, které přijímají masovou migraci a skrývají pátou kolonu. Možná čeká na německé volby na podzim tohoto roku?“ říká bývalý předseda Francouzsko-české obchodní komory Jean-Pierre Hottinger a kandidát francouzské Národní fronty do parlamentu.

Zrada. Macron je jen loutka bankéřů a připravuje se na občanskou válku kvůli migrantům. Zachrání nás jen invaze Rusů do západní Evropy. Politik od Le Penové promlouvá...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jean-Pierre Hottinger

Co říkáte výsledku voleb do francouzského Národního shromáždění? Zmiňme na první pohled zřejmá fakta: Macronovo hnutí získalo jasnou většinu poslanců, ačkoli to nikdo neočekával. Byla velmi nízká volební účast (44 procent)...

Naposledy takového zázraku bylo dosaženo v Bibli, když Ježíš rozmnožil chleby! Účast nikdy nebyla tak slabá. Naposledy to bylo v době Napoleona III. po bitvě u Sedanu v roce 1870!

Současná data voleb nezahrnují francouzské občany, kteří nejsou či jsou špatně registrováni na voličském seznamu (stěhování, nechtějí...). Znamenají něco mezi 9 až 12 miliony voličů. Řekněme že 10 milionů pro zjednodušení. Takže kalkulace proto je takováto, jak uvádím níže:

47,3 milionu registrovaných + 10 milionů = 57,3

Anketa

Je Babišův projekt Elektronické evidence tržeb (EET) úspěšný?

79%
21%
hlasovalo: 7568 lidí

Neúčast + bílé lístky & neplatné = 39,12

Proto 68 procent francouzských voličů neprovedlo jasnou volbu!

Hnutí Republique en Marche posbíralo 6,4 milionu hlasů, neboli 11,2 procenta.

Nyní bude mít 308 křesel. Většina v parlamentu je při čísle 289! 

Stojíme proto tváří v tvář nelegitimnímu shromáždění, které volilo méně než 51 procent lidí.

Macron je prezident instalovaný bankéři, jsme již v oligarchické diktatuře.

A co vlastně rozhodlo o výsledku parlamentních voleb?

Existuje matematická korelace mezi výskytem kandidáta v médiích a výsledkem volebních uren. Když Macron zvítězil, voliči se chovají jako disciplinované ovce a volí budoucí zástupce ne podle jejich schopností, ale na základě politické značky.

A o čem vypovídá ta nízká volební účast? Nepovede k většímu napětí ve společnosti?

Primární volby začaly téměř před rokem. Toto poslední kolo voleb do Národního shromáždění bylo již osmými volbami. Takže tu existuje jistá únava z voleb. Francouzi si též uvědomili, že ačkoli volí, nic se nemění. Dokonce je to pak jetě horší. Takže jaký smysl má jít k volbám?

Jak hodnotíte výsledek Národní fronty? V našem posledním rozhovoru jste uvedl, že „Národní fronta bude schopna získat sto poslanců“. Je to pro ni tedy neúspěch?

Vskutku, pokud by Marine Le Penová vyhrála, tohoto čísla by bylo dosaženo podle stejné logiky, kterou jsem popsal výše. Dosud měla Národní fronta dva poslance, nyní jich bude osm. Je to lepší, ale nic to nezmění!

Co by měla podle vás Národní fronta dělat, aby v příštích volbách uspěla?

Národní fronta se musí vzchopit od vrcholu až ke spodu, aby se modernizovala. Ale dokud je oligarchie u moci a podvádí, nic signifikantního nemůže přivést Národní frontu k moci. Podle mého názoru vítězství může přijít pouze z vnějšku volební urny...

V minulém rozhovoru jsme se bavili o dopadu prezidentských voleb na domácí francouzskou politiku, ekonomiku a společnost v tom smyslu, že Macron bude podporovat velké korporace, prodej strategického průmyslu Německu a Francii a otevře dveře divokému přistěhovalectví... Nyní, když získal Macron takovou většinu, upravil byste nějak významně svůj pohled, nebo pouze Macronova většina v parlamentu bude tyto věci posilovat a urychlovat?

Ano, bude implementovat Obecné pokyny Evropské komise o hospodářské politice (European Commission’s Broad Economic Policy Guidelines) a Národní program reforem 2017 velice rychle. Masky spadnou velmi rychle. Bude zde mnoho chyb na straně „chytřejších“ bez politické zkušenosti. Francouzi budou reagovat. Otázka je, zda demonstrace budou schopny přivést Francii do stavu ohrožení. Sociální nepokoje mohou začít v říjnu.

Český spisovatel Benjamin Kuras napsal, že spisovatel a novinář, autor knihy „Francouzská sebevražda“ Éric Zemmour, hovořil v televizi o islamizaci mnoha předměstí, která přestala být Francií a kde vládnou zákony šaría. Politik Franck Guiot popsal no-go zóny, kam se policisté bojí, protože mají zakázáno použít střelné zbraně na obranu před útoky. Starosta města Amiens Gilles Demailly vyprávěl, jak v jeho no-go zónách „už nemůžete objednat pizzu nebo zavolat doktora“. Rádio Europe 1 označilo prakticky celou Marseille za no-go zónu. Ministerstvo vnitra uvedlo, že 184 čtverečních kilometrů Marseille je pod vládou muslimských gangů. Listy Le Figaro, France Soir, Le Parisien, Le Point, L’Obs a Valeurs Ac tuelles přinášejí reportáže z no-go zón plných „agrese, antisociálního chování, prodeje drog a střelných zbraní, muslimských gangů a etnických násilností vyhánějících nemuslimy“. Z desítek měst jako Perpignan, Toulouse, Roubaix, Orléans, Tours, Lille, Lyons, Strassbourg, Grenoble a okrajových předměstí Paříže. Největší zločinnost je v předměstí Seine-Saint-Denis, kde žije 600 000 muslimů, z poloviny nezaměstnaných... Jak vypadá tedy situace ve Francii s imigranty ohledně bezpečnosti? Dochází navíc ke mnoha střetům s policisty...

Macron nemá žádnou politiku proti nebezpečí ze strany těchto populací. Je fakt, že toto jsou citlivá území, a fakt, že armáda zde nebyla rozmístěna, aby vymohla zákony republiky, vznáší základní otázky. Věřím, že Macron má nařízení, aby stál připraven pro propuknutí občanské války. Bude intervenovat současně s dalšími zeměmi, které přijímají masovou migraci a skrývají pátou kolonu. Možná čeká na německé volby na podzim tohoto roku?

Politik De Villiers se domnívá, že politici by mohli být donuceni, aby zastavili islámskou hrozbu nad národním územím, přijmout rozdělení Francie s jistými muslimy. Říká: „Podle zpravodajských služeb politická třída, v každém případě její část, se připravuje podepsat, až přijde k tomu den, nový Nantský edikt, v následku kterého určité části Francie budou podřízeny islámskému zákonu šaría.“ A De Villiers zmiňuje, že sám minulý prezident Francouzské republiky údajně řekl: „Jak bychom se mohli vyhnout rozdělení země, když to se v každém případě už děje.“ Co o tom soudíte?

Destrukce národního státu již započala s vytvořením euroregionů. Je to zrada, protože to je protiústavní. Naše politická třída je v milosti finanční oligarchie, která dělá vše, aby rozbila národní státy, aby mohla eliminovat zákony, které jí brání v tom, aby vládla přímo. Macron je loutka, která podpíše jakýkoli papír. Islamistické nebezpečí je jenom lest.

Jak nyní ve Francii média informují o problematice islamizace a imigrace? Jsou pořád politicky korektní, nebo se pohled mění?

Islámská hrozba je pouze záminkou spuštění občanské války, aby mohlo být eliminováno mnoho křesťanů, mohla být zruinována země a aby bylo navrženo jediné řešení, jak čelit chaosu – napadnout Rusko. Mainstreamová média jsou z 99 procent v rukou desítek atlanto-sionistických miliardářů. Jsou proto jen ústrojími propagandy.

A je ve Francii vůbec svoboda slova? Nebo hrozí, že člověku za kritiku islámu hrozí pokuta či vězení?

Svoboda slova ve Francii již neexistuje. Disidenti jsou systematicky předváděni před soudní dvory pro tresty uvěznění, ale zvláště pro placení pokut, které je ruinují a umlčují. Zatím to nefunguje příliš dobře. Na posledním setkání zemí G7 v Itálii zůčastněné strany podepsaly dohodu, na jejímž základě má být omezena svoboda slova na internetu...

Kritika islámu je diskrétně povzbuzována. Vzápětí je odhaleno, že máme co do činění se sionismem, Židy či Izraelem. Takže vidíme, kdo je ve Francii u moci!

Hovořili jsme o domácích dopadech. Jaký vliv bude mít silná Macronova pozice na zahraniční politiku a Evropskou unii? Mluví se o tom, že v tandemu s Merkelovou bude mnohem větší tlak na konečné vytvoření evropského superstátu: tlak na další státy, aby přijaly euro, harmonizace daní, vznik ekonomické vlády EU, větší tlak na přerozdělování imigrantů, vznik evropské armády... Tomuto možná nahraje i Brexit, kdy Británie již nebude vyvažovat moc Německa, i fakt, že Trump se poněkud stahuje z Evropy...

Znovu zopakuji, že Macron je jen loutka. Politika připravující transformaci EU do federální Evropy byla rozhodnuta poprvé Hitlerem, Pétainem a Mussolinim a pak byla recyklovaná CIA. De Gaulle, studená válka a uspokojivý ekonomický růst oligarchie oddálily implementaci této politiky do této doby. Merkelová zakotvila u Bismarcka pod příkazy oligarchie, aby dokonala tuto práci. Vznik ekonomické vlády eurozóny bude prvním krokem směrem k federální integraci. Harmonizace daní přijde pouze v případě, kdy průměrné mzdy jsou blízké těm v nejchudších zemích jako Bulharsko a Rumunsko.

Idea NATO vedené evropské armády (článek 42 Smlouvy o fungování EU) míří zaprvé za cílem odstranit Francii z jejího stálého křesla v Radě bezpečnosti OSN a poté k tomu mít přístup k jejím jaderným zbraním, aby mohly být použity, aniž by to vůbec oznámili prezidentovi. Zadruhé je to snaha obejít parlamenty různých zemí, aby hlasovaly o tom, zda jít do války proti tomu či onomu, nebo ne. Rozhodnutí přijímaná někde jinde... Ve Washingtonu. Přirozeně každá země se bude muset zúčastnit finančně, ať již bude chtít, či ne. V tomto Merkelová položila první kámen se svou řečí.

Jak hodnotíte Donalda Trumpa? Marine Le Penová mu dříve vyjadřovala sympatie. Nyní udělal několik kontroverzních kroků od bombardování syrské armády či kontraktů v Saúdské Arábii...

Trump bojuje proti oligarchii a proti establishmentu Nového světového řádu. V tomto sdílí stejnou vizi s Marine Le Penovou. Musí se vypořádat s vojensko-průmyslovým komplexem, aby nebyl eliminován jako J. F. Kennedy či Nixon. Zatímco Spojené státy mají kontrolu nad ropou z Mexického zálivu a těží břidlicový plyn v Americe, role Saúdské Arábie byla odsunuta do pozadí.

Ruská intervence v Sýrii, zájmy Izraele a MI-6 (stvořitelé Muslimského bratrstva, Matrixu terorismu) musejí být Trumpem také zahrnuty do účtování. Islámský stát, který je nástrojem, nesmí být zničen, aby mohl být použit jako nástroj někde jinde. Tudíž si Trump zvolil Katar za obětního beránka (zatímco všechny země Zálivu financovaly Islámský stát). Myslím si, že to je další inscenace pro média. ExxonMobile totálně kontroluje tuto malou zemi, která je také domovem pro rozsáhlou americkou vojenskou základnu. Designovaným nepřítelem je nyní Írán, další země, která není zarovnána do řady a která je sama o sobě reálným ohrožením pro Saúdskou Arábii (tlačenice v Hajj v roce 2015). Plán na invazi byl zveřejněn Íránem později.

Hodně kontroverzní otázka na závěr. Je podle vás ještě možné Francii a západní Evropu před islamizací a nadvládou muslimů zachránit? Nedopadne to jako v románu Michel Houellebecqa Podvolení?

Nečetl jsem tento román, omezuji se na realitu. Islamismus je nástroj sionistů k ovládnutí světa. Takže se můžeme ptát sami sebe, kdo způsobuje teroristické útoky ve jménu islámu? Podle mého názoru pouze státy dovedou organizovat tyto operace komand, aby získaly svolení občanů k omezení svých vlastních svobod stále více svobodněji (hegeliánská logika). Obávám se, že návrat našich suverénních zemí a suverénních práv občanů může nastat pouze mimo volby, buď převratem, či „cílenou“ invazí západní Evropy Rusy, aby vyhnali atlanto-sionisty ven.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Lukáš PetříkTato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Rusko si zaslouží hořet.“ „Tupé škrty hned! Důchodci? No a co.“ To nejtvrdší z ODS. I překvapivé

8:44 „Rusko si zaslouží hořet.“ „Tupé škrty hned! Důchodci? No a co.“ To nejtvrdší z ODS. I překvapivé

Tupé škrty je třeba udělat ještě letos. Že se dotknou důchodců? Ti volili Zemana a Babiše, kteří za …