Beroun: Do betléma přibude houslista, kluziště se otevře dřív

13.11.2015 10:32

Zahájení berounského adventu spojené s tolik oblíbeným rozsvěcením vánočního stromu se koná už v neděli 29. listopadu od 15 hodin. Návštěvníci se tak mohou těšit na vystoupení ZŠ a MŠ Počaply a první adventní koncert, kterého se letos ujme berounská herečka a zpěvačka Karolina Gudasová a finalista soutěže Česko Slovenská Superstar Miro Šmajda se skupinou TERRAPIE.

Beroun: Do betléma přibude houslista, kluziště se otevře dřív
Foto: mesto-beroun.cz
Popisek: Beroun

Samotné rozsvícení vánočního stromu, které proběhne formou světelné show, je naplánováno na 17. hodinu. Spolu s rozsvícením náměstí bude otevřeno kluziště pro veřejnost. Po skončení programu bude na náměstí ještě hrát reprodukovaná hudba.

Návštěvníci zahájení adventu se i letos dočkají slavnostního představení nové figury, která doplní berounský dřevěný betlém. V anketě uskutečněné před třemi lety se na třetím místě umístil houslista, jenž se dočká svého umístění v betlémě. V průběhu prvního adventního koncertu bude již tradičně zapálena první svíce na adventním věnci.

O slavnostní adventní výzdobu náměstí a nově i atria berounské radnice se postarají aranžérky ze SOU a SOUŠ Hlinky. „Rok berounského medvěda a oslav 750. výročí našeho města se pomalu chýlí ke svému závěru a já si myslím, že rozsvěcení vánočního stromu na náměstí je tím správným okamžikem pro setkání s přáteli plné vánoční atmosféry, pití svařáku a zpívání koled,“ zve starostka Šárka Endrlová všechny berounské i přespolní. Vice informací ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Písek: Třetí etapa regenerace sídliště Jih je hotova

18:15 Písek: Třetí etapa regenerace sídliště Jih je hotova

Slavnostním otevřením dokončené stavby byla 13. prosince 2018 po dvouleté přípravě a šesti měsících …