České Budějovice: Když století městem proletí III a zastaví se na náměstí

02.07.2015 16:30 | Zprávy
autor: PV

V pořadí třetí exteriérová výstava Milan Bindera s názvem Když století městem proletí je k vidění po celé prázdniny na náměstí Přemysla Otakara II., tentokrát jako pocta 750. výročí založení Českých Budějovic.

České Budějovice: Když století městem proletí III a zastaví se na náměstí
Foto: David Hora
Popisek: Radnice v Českých Budějovicích

Kolemjdoucí už si zvykli, že v letních měsících jsou součástí historického náměstí velké srovnávací fotografie města. Tentokrát jde o snímky ze Státního okresního archivu a rozdíl mezi některými obrázky je až 150 let. Samozřejmostí opět budou komentované prohlídky výstavy s Milanem Binderem, Janem Schinkem i Danielem Kovářem, a to každé pondělí od 10.00 a každou středu od 16.00 hodin.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Jak si někdo může koupit stát?

A myslíte, že tento stát patří Babišovi? Jinak článek se mi docela líbil, ale té poslední větě nerozumím. https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Martinek-Pirati-Kmotri-z-devadesatek-vypadaji-oproti-dnesku-jako-zabari-787399

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Písek: Město instalovalo speciální budky pro vzácného dudka chocholatého

7:14 Písek: Město instalovalo speciální budky pro vzácného dudka chocholatého

Odbor životního prostředí nechal rozmístit v okolí Semic, Topělce a na jižních stráních Píseckých h…