České Budějovice: Pohár primátora patří žákům z Oskarky

04.12.2021 7:29 | Tisková zpráva
autor: PV

Primátor Jiří Svoboda včera předal vítězný pohár a diplom řediteli Základní školy O. Nedbala Miroslavu Poláčkovi za první místo v letošním 19. ročníku soutěže "Pohár primátora města České Budějovice".

České Budějovice: Pohár primátora patří žákům z Oskarky
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Náměstí v Českých Budějovicích

Žáci si první místo vybojovali ve stolním tenise, volejbalu, malé kopané, kuželkách a florbalu. Podle ředitele Poláčka byla konkurence velká a tradičním výhercům se nezadařilo tak, jak se očekávalo. Soutěž se konala s finančním přispěním města.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Proč vás, potažmo nás má v Bruselu zastupovat nějaký Slovák?

To to pěkně začíná. Proč jste si toho na sebe nabral tolik, když to evidentně nezvládáte? A kdy už to rozseknete s tím Turkem? Nebylo by nejjednodušší, kdybyste místo něj nominovali prostě někoho jiného?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Litoměřice: V kasárnách pod Radobýlem mají do sedmi let vzniknout desítky bytů

22:05 Litoměřice: V kasárnách pod Radobýlem mají do sedmi let vzniknout desítky bytů

Zastupitelé dali zelenou další proměně areálu bývalých kasáren pod Radobýlem. Schválili prodej pozem…