Český Krumlov: Na Latránu otevřel nový koloniál U Zámku

17.04.2022 16:34 | Tisková zpráva

Na místě bývalé prodejny Coop, která ukončila loni v listopadu provoz, vznikl nový obchod s potravinami a doplňkovým sortimentem. Zákazníci se mohou těšit hlavně na lokální a bio produkty a také otevírací dobu sedm dní v týdnu.

Český Krumlov: Na Latránu otevřel nový koloniál U Zámku
Foto: ckrumlov.info
Popisek: Panorama města Český Krumlov

Téměř půl roku uzavřenou prodejnu v centru Českého Krumlova opět zaplnilo zboží nejrůznějšího druhu. Zákazníci v novém koloniálu U Zámku najdou zejména místní produkty dovezené od výrobců z blízkého okolí. Nový nájemce společnost Coffee Leaf s.r.o. se zaměřuje na výrobky zdravé výživy a je dovozcem biopotravin, v nabídce budou ale i základní potraviny denní potřeby.

Koloniál se nachází na exkluzivní a velmi frekventované adrese Latrán 55. „Budeme se snažit primárně naplňovat potřeby místních obyvatel. Naším cílem je najít soulad v sortimentu, který je základní nejen pro občany, ale také návštěvníky města a podnikatele v centru Českého Krumlova.  Nabídka sortimentu a služeb bude postupně doplňována podle vývoje poptávky,“ popisuje Monika Jindrová ze společnosti Coffee Leaf.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek byl položen dotaz

Už od vašeho vystoupení z vlády kritizujete ODS

Jak vám tu vaši kritiku ale věřit, protože co si pamatuji, tak jste ODS kritizovali i dřív a pak jste s ní šli do koalice. A šli byste do ní s ODS znovu? A co třeba STAN, s kterým jste dokonce společně kandidovali, a kde se její šéf schází s trestně stíhanými lidmi? To vám nevadí?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jablonec nad Nisou: Demolice zámečku přispěje ke zklidnění lokality

22:05 Jablonec nad Nisou: Demolice zámečku přispěje ke zklidnění lokality

Statutární město Jablonec nad Nisou zahájilo projekt Demolice objektu Zámeček, Dubová 293, Kokonín.