Chebské dvorky 2014 se kvapem blíží

21.05.2014 15:50 | Zprávy

Slavnostní zahájení festivalu proběhne 11. června v rokli u divadla v 19 hodin. Zahraje kapela United Flavour.

Chebské dvorky 2014 se kvapem blíží
Foto: mestocheb.cz
Popisek: Náměstí v Chebu

Galerie 4 spolu s občanským sdružením Ateliér G4 připravila, již podvanácté čtyřdenní festival uměleckých projektů. Historické jádro města Chebu se stane od 11. do 14. června centrem setkání umělců a příznivců umění z Čech i ze zahraničí. Denně od 10 do 17.30, od čtvrtka do soboty, se v uličkách, dvorcích, zahradách a zákoutích ocitnou fotografie, malby, kresby, grafické práce, prostorové instalace i plastiky profesionálů i nadaných amatérů, studentů i uměleckých seskupení. Připraveny budou tvůrčí dílny, divadelní představení, filmový stan, koncerty či módní přehlídka a prezentace nezávislých designérů.

Slavnostní zahájení festivalu proběhne ve středu v rokli u Západočeského divadla od 19 hodin s kapelou United Flavour. Vernisáž výstav proběhne ve čtvrtek od 16 hodin v Klášterní zahradě za hudebního doprovodu karlovarského Jazz KVé.

Můžete se těšit na hudební zážitky, které Vám připraví Voila!, Poletíme?, Bratři Ebenové, Condurango s Bárou Hrzánovou či Ondřej Brzobohatý. Milovníky divadla potěší představení divadel Teatr Novogo Fronta či UMSKUP, který na festivalu oslaví své 5 výročí.

Festival se uskuteční za finanční podpory Města Cheb, Karlovarského kraje a dalších. Infocentrum festivalu se nachází v Galerii 4, kde bude i fotoateliér a portrétní galerie účastníků a návštěvníků. Podrobný program festivalu včetně mapky naleznete na webu www.chebske-dvorky.cz. V případě nepříznivého počasí jsou výstavy a program přesunuty do krytých prostor.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mestocheb.cz

Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová byl položen dotaz

Foltýn

Dobrý den, moc to nechápu, to že Foltýna platila armáda vám sdělil Fiala? Proč by to dělala? A i kdyby to dělala nebylo by to vlastně prašť jako uhoď, protože armádu platí vláda potažmo vlastně my? A budete se dál pídit po tom, kdo byl vlastně jeho nadřízený? Docela dost by mě to zajímalo.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zlín: Hřbitovy budou na Dušičky připravené, DSZO posílí spoje

22:09 Zlín: Hřbitovy budou na Dušičky připravené, DSZO posílí spoje

Hřbitovy ve správě městské společnosti Pohřebnictví Zlín se chystají na Památku zesnulých. V letošní…