Havířov: Možnost kontroly methanolu v zakoupeném alkoholu

22.09.2012 20:10 | Zprávy

Vzhledem k tomu, že se u úředníků havířovského magistrátu množí dotazy veřejnosti, kde si lidé mohou nechat udělat rozbor zakoupeného alkoholu na methanol, zveřejňujeme následující:

Havířov: Možnost kontroly methanolu v zakoupeném alkoholu
Foto: hyundai.phorum.cz
Popisek: Havířov

 - informaci na téma týkající se methanolu poskytuje na speciální telefonní lince 950 739 943 Integrované bezpečnostní centrum Moravskoslezského kraje,

 - při TU-VŠB v Ostravě je zřízena speciální laboratoř, kde si lze nechat udělat rozbor zakoupeného alkoholu na methanol. Telefonní číslo laboratoře je 596 991 554, rozbor alkoholu odborníci provedou za poplatek 200 korun. Bližší informace zde.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jan Holásek, LL.M. byl položen dotaz

Domluvy a pomluvy

Já jste také toho názoru, že politici by se měli být schopni domluvit a ne se pomlouvat, hlavně veřejně. Nemyslíte, že jako hlupáci jak tvrdíte vypadáme i tehdy, když prezident v zahraničí vládu pomlouvá? To se podle mě nedělá. Ať vysloví svůj názor, tady.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Znojmo pokračuje v opravách komunikací

7:42 Znojmo pokračuje v opravách komunikací

Město Znojmo pokračuje v opravách místních komunikací a chodníků. Další oprava se bude týkat ulice M…