Hodonín: Známe vítěze soutěže Kvetoucí Hodonín 2022

03.12.2022 12:38 | Tisková zpráva
autor: PV

V obřadní síni hodonínské radnice se 21. listopadu sešli vítězové soutěže Kvetoucí Hodonín a účastníci výzvy Adoptuj svůj strom. Město tak opět po roce ocenilo ty, kteří mají rádi zeleň a záleží jim na okolí svého bydliště. Odměny předal místostarosta Vojtěch Salajka.

Hodonín: Známe vítěze soutěže Kvetoucí Hodonín 2022
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Náměstí v Hodoníně

Soutěž Kvetoucí Hodonín byla vyhlášena již v červenci. Lidé mohli zasílat fotografie svých květinových výzdob, a to ve třech kategoriích: Květinová výzdoba oken, balkonů, teras a lodžií, Květinová výzdoba předzahrádek bytových domů a Květinová výzdoba předzahrádek rodinných domů. Do letošního ročníku se přihlásilo celkem 17 soutěžících. Vítěze vybírala veřejnost hlasováním v anketě, která se uskutečnila od 1. do 30. září. Zapojilo se do ní celkem 142 respondentů.  A kdo tedy vyhrál?

I. kategorie – Květinová výzdoba oken, balkonů, teras a lodžií

1. místo – Timotej Chaloupka

2. místo – Jolana Křížková

3. místo – Josef Lukáš

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jaké jsou vaše vztahy v ANO?

Nebo vůbec v ANO? Překvapilo mě, že máte relevantní požadavek, aby nad krajem nadále držela stráž armáda, ale tvrdíte, že vládu nebude snadné přesvědčit, Vždyť v ní ale má většinu právě ANO, tak proč by to mělo být složité?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kampaň Visit Plzeň získala 3. místo ve Velké ceně cestovního ruchu

13:05 Kampaň Visit Plzeň získala 3. místo ve Velké ceně cestovního ruchu

Městská organizace Plzeň – TURISMUS získala s loňskou destinační kampaní Visit Plzeň – Slam 2025 tře…