Hořice: Horní část Škrétovy ulice má nový povrch

13.03.2021 15:55 | Zprávy

Cesta z náměstí směrem k Masarykově věži samostatnosti je zase o trochu pohodlnější. Severní část Škrétovy ulice má nový povrch, takže po dešti si tam už chodci nezablátí svoji obuv.

Hořice: Horní část Škrétovy ulice má nový povrch
Foto: horice.org
Popisek: Hořice

Horní části Škrétovy ulice se dostalo nového povrchu v podobě spodního betonového a vrchního asfaltového zhutněného recyklátu, který byl takto využit z vyfrézovaných komunikací. Úvozová cesta byla rozšířena a vyspádována, na několika místech byly vymodelovány odvodňovací terénní vlny. Křoví, které zasahovalo do cesty, bylo prokáceno. Cesta je nyní daleko schůdnější, což chodci samozřejmě nejvíce ocení například po dešti. Drobnou, ale důležitou investiční akci provedla firma PDV stavby, která realizovala rekonstrukci Betlému, oprava si vyžádala investici 263 tis. bez DPH.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Mgr. Petr Hladík byl položen dotaz

elektromobilita

Proč zrovna neziskovky?V rozpočtu je tolik peněz,že znovu bude státní rozpočet podporovat neziskovky. Ano,ať podporuje,ale jenom ty charitativní apod.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihlava: Cesta k Zaječímu skoku bude bezpečnější

16:09 Jihlava: Cesta k Zaječímu skoku bude bezpečnější

U některých stromů budou odstraněny suché větve, žádný ale nebude pokácen úplně.