Hradec Králové: Město usiluje o získání dotace na stavbu budovy odlehčovací služby v Honkově ulici

12.03.2021 6:32 | Zprávy
autor: PV

V Honkově ulici v Hradci se již od září loňského roku staví budova odlehčovací služby, která by měla zahájit svůj provoz letos na podzim. Samotná stavba vyjde město zhruba 115,7 milionu korun včetně DPH.

Hradec Králové: Město usiluje o získání dotace na stavbu budovy odlehčovací služby v Honkově ulici
Foto: hradeckralove.org
Popisek: Pohled na historické náměstí v Hradci Králové

V rámci programu Rozvoje a obnova materiálně-technické základny sociálních služeb z Ministerstva práce a sociálních věcí se na ni město snaží získat dotaci, která by mohla dosáhnout až do výše 45 milionů korun. Dotační výzva byla vypsána začátkem března.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Funkce

Podle vás Turek svým počtem funkcí nějak vybočuje? Podle mě je bohužel celá řada politiků, co myjí xxx funkcí. Proč tomu nezamezíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Zdravější a chutnější školní stravování

19:47 Pardubice: Zdravější a chutnější školní stravování

Vzdělávací cyklus byl rozdělen do dvou navazujících částí. První seminář probíhal v ukázkových prost…