
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
Město Hradec Králové v souladu s dopisem ministra vnitra a vyhláškou města žádá své občany, aby se s ohledem na tragickou událost na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze při letošních oslavách příchodu nového roku zdrželi používání zábavní pyrotechniky.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV
A proč jestli tu nechcete vládu ANO s komunisty nebo třeba s SPD, tak proč není vůle, aby se na vládě s ANO dohodla třeba koalice SPOLU? Vždyť třeba vy jste už ve vládě s ANO byli.
Statutární město Liberec ve spolupráci s Univerzitou Karlovou pořádají deliberativní fórum s tématy …