Kroměříž: Občané se v neděli sejdou u druhé adventní svíce

04.12.2021 6:27 | Tisková zpráva
autor: PV

Kroměřížská radnice připravuje na druhou adventní neděli, tedy na 5. prosince, setkání u dva metry vysoké svíce na Komenského náměstí. Začne v 17 hodin. Připraven bude krátký doprovodný program, o který se postará duo sester Matějčkových, i mikulášské drobnosti pro nejmenší děti.

Kroměříž: Občané se v neděli sejdou u druhé adventní svíce
Foto: Kroměříž
Popisek: Kroměříž

„Rozsvícení první adventní svíce přilákalo minulou neděli na náměstí Míru hlavně rodiny s dětmi. Nechceme je připravit o zážitek, a tak jsme se rozhodli toto komorní setkání uspořádat znovu, a hlavně našim nejmenším tak zpříjemnit předvánoční čas,“ uvedl starosta Jaroslav Němec.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Alkohol

Tvrdíte, že k tomu, aby poslanci nepili ve sněmovně alkohol, nepotřebujete zákon. Opravdu? Můžete se zaručit, že ho někteří ve sněmovně nepijí? A proč je tam vůbec dostupný? V normální práci to není. Proč by to mělo být ve sněmovně jinak? Taťána

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Přerov: Oprava autobusového nádraží

10:44 Přerov: Oprava autobusového nádraží

Během letních prázdnin začne v Přerově rozsáhlá oprava autobusového nádraží, která zahrne obnovu pov…