Liberec může získat od státu 10 hektarů pozemků

02.05.2015 6:30 | Zprávy

Žádost o bezúplatný převod pozemků v Ostašově, Machníně a Krásné Studánce ze státu na město Liberec schválili liberečtí zastupitelé. Pozemky zabírají plochu přibližně 10 hektarů.

Liberec může získat od státu 10 hektarů pozemků
Foto: Oldřich Szaban
Popisek: Druhá strana náměstí s Ještědem v pozadí

Předmětem bezúplatného převodu se mohou stát pozemky, které jsou určené vydaným územním plánem nebo vydaným regulačním plánem k realizaci zeleně a k realizaci veřejně prospěšných opatření, anebo již k těmto účelům využité. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: liberec.cz

Ing. Libor Turek, Ph.D. byl položen dotaz

Emisní povolenky

Jde ještě zrušit emisní povolenky nebo vy je schvalujete? Vždyť nám podle všeho vše jen o dost zdraží – energie i pohonné hmoty, a to prý dost výrazně. Víte o kolik? Protože každý tvrdí něco jiného a mě zajímá pravda.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

České Budějovice: Trhy ustoupí kultuře

16:47 České Budějovice: Trhy ustoupí kultuře

V sobotu 26. července, 30. srpna a 13. září 2025 budou trhy na Piaristickém náměstí zrušeny.