Litoměřice: Do konce roku budou opraveny ještě dva chodníky

12.11.2015 6:24 | Zprávy

V následujících dnech proběhnou v Litoměřicích další plánované rekonstrukce chodníků. Tento týden začala oprava zhruba stometrového úseku vedoucího podél věznice v Rooseveltově ulici, která navazuje na předchozí úpravu chodníku v sousední Veitově ulici.

Litoměřice: Do konce roku budou opraveny ještě dva chodníky
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

„I zde bude položena nová zámková dlažba, včetně nových silničních obrubníků,“ konkretizoval investici ve výši 300 tisíc korun (včetně DPH) technik odboru územního rozvoje městského úřadu Václav Blecha.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Mgr. Nina Nováková byl položen dotaz

V čem jste pomohli rodinám?

V programu tvrdíte, že je stát přátelský k rodičům. Můžete mi sdělit, v čem přesně? Podle mě jste pro rodiny s dětmi neudělali nic dobrého. Max. jste nepatrně zvýšili rodičovskou, ale ani tu jste nezvýšili všem, kdo na ní mají nárok.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Děčín: Ochrana malochovů drůbeže před ptačí chřipkou

16:26 Děčín: Ochrana malochovů drůbeže před ptačí chřipkou

Vzhledem k nepříznivé nákazové situaci newcastleské choroby v sousedním Polsku a blížící se podzimní…