Litoměřice: Lidé chtějí romantickou lavičku pro zamilované u sochy K. H. Máchy

13.05.2022 8:38 | Tisková zpráva
autor: PV

V přátelském duchu se neslo další setkání vedení města s občany, které se tentokrát konalo na zahradě Masarykovy ZŠ. Své nápady a připomínky sem přišli vyjádřit obyvatelé lokality pod Mostnou horou.

Litoměřice: Lidé chtějí romantickou lavičku pro zamilované u sochy K. H. Máchy
Foto: litomerice.cz
Popisek: Litoměřice

„Je zřejmé, že se zde lidem žije dobře a netrápí je tolik problémů, jako obyvatele sídlišť. Několik podnětů však přinesli a rada města s vedoucími odborů se jimi budou samozřejmě zabývat,“ sdělil Lukas Wünsch, místostarosta města.

Pochvalu většiny přítomných sklidilo nedávné zjednosměrnění ulic Husova a Dalimilova či připravovaný stejný krok v ulici Dykova. S kladným ohlasem se setkala i oprava soch lvů „hlídajících“ cestu na Mostnou horu nebo záměr města na úpravy parkovacích ploch u nemocnice. Toto téma se pak v závěrečném bodování umístilo na druhém místě i v kolonce „Co chci zlepšit“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Igor Červený byl položen dotaz

Jak podle vás zajistit vyváženost?

Myslím teď mezi ochranou životního prostředí a průmyslem-ekonomikou? Co přesně v tomto směru navrhujete? Vím, co kritizujete, ale jaký je podle vás ten balanc?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vyškov pokračuje v péči o sakrální památky

22:42 Vyškov pokračuje v péči o sakrální památky

Každé zpevnění soklu, oprava klempířských prvků, zalepení praskliny, očištění kříže či obnova písma …