Mladá Boleslav vypořádá závazky vůči BD Laurinova I a II

20.02.2012 6:36 | Zprávy
autor: mb-net.cz

Rada města ve čtvrtek souhlasila se zrušením a vypořádáním podílového spoluvlastnictví s Bytovým družstvem Laurinova I a II. , které se týká již provedené výstavby veřejné infrastruktury a dalších úprav veřejného prostranství u těchto objektů.

Mladá Boleslav vypořádá závazky vůči BD Laurinova I a II
Foto: cenapp.cz
Popisek: Mladá Boleslav

Celkově by tak statutární město Mladá Boleslav za tyto podíly do roku 2018 zaplatilo částku kolem 20 milionů korun, která bude rozložena do splátek během sedmi let. Informoval o tom primátor Raduan Nwelati na dnešní tiskové konferenci. O tomto materiálu bude ještě rozhodovat na svém nejbližším zasedání zastupitelstvo města.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Vláda

Tvrdíte, jak jako vláda fungujete efektivně. Co je efektivního na tom, že se váš předseda zabývá hlavně svým sporem s prezidentem? Není to tak dlouho, co i premiér musel řešit spor kolem nejmenování Turka. Já nevím, ale já si teda efektivitu představuji jinak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Na závodišti vznikne nové zázemí pro údržbu a provoz

16:09 Pardubice: Na závodišti vznikne nové zázemí pro údržbu a provoz

Radní schválili obnovu zázemí dostihového závodiště, která nahradí staré a dosluhující objekty novým…