Olomouc: Elektronické jízdenky v mobilní aplikaci DPMO

03.12.2020 17:39 | Zprávy
autor: PV

Dopravní podnik města Olomouce poskytne cestujícím novou aplikaci pro mobilní zařízení s operačními systémy Android nebo iOS. Aplikace DPMO funguje od 2. prosince a je zdarma ke stažení z App Store nebo Google Play.

Olomouc: Elektronické jízdenky v mobilní aplikaci DPMO
Foto: olomouc.cz
Popisek: Olomoucká radnice

První verze aplikace nabídne prodej elektronických jízdenek platných na linkách DPMO, čímž doplní stále rostoucí zájem o již dříve zavedené elektronické jízdenky DPMO ve formě Premium SMS služby a od července 2020 nabízenou aplikaci SEJF. Základní jízdenky s prodlouženou platností o 10 minut oproti papírovým jízdenkám a 1denní jízdenky je možné v aplikaci DPMO uhradit prostřednictvím platební brány s možností uložení platební karty pro pozdější automatickou platbu na klik. Uživatelům iOS bude umožněno uhradit rovněž pomocí Apple Pay.

Dalšími funkcemi první verze aplikace DPMO bude zasílání aktualit z provozu DPMO a další užitečné dopravní informace. Součástí nabízené služby je portál pro tisk daňového dokladu k zakoupeným jízdenkám.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

NATO

Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Brno má zhotovitele pro první družstevní bydlení

11:17 Brno má zhotovitele pro první družstevní bydlení

Společnost STRABAG + SYNER postaví pro Kamenný vrch II. 24 bytových domů s družstevními i nájemními …