- důchodci mladší 65 let, jejichž jediným zdrojem příjmů je důchod a osoby starší 65 let platí za prvního psa 100 Kč, za druhého a každého dalšího psa 300 Kč;
- v domech do tří bytových jednotek platí držitelé za prvního psa 600 Kč, za druhého a každého dalšího psa 900 Kč;
- v domech s více než třemi bytovými jednotkami platí držitelé za prvního psa 1 200 Kč, za druhého a každého dalšího psa 1 800 Kč;
- za psa určeného k hlídání objektů, jehož držitelem je právnická nebo podnikající fyzická osoba se platí za prvního psa 1 000 Kč, za druhého a každého dalšího psa 1 500 Kč.
- bankovním převodem,
- prostřednictvím aplikace Můj Písek v mobilním telefonu,
- přes Portál občana města Písek,
- v hotovosti nebo platební kartou na podatelnách Městského úřadu Písek – Velké náměstí 114/3 a Budovcova 207/6.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPráce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.
Vojáci
Proč jsou podle vás pro ČR větším rizikem bývalý ukrajinští vojáci než jiní Ukrajinci? Nebo jak jste to myslel, že je třeba je prověřovat? Podle mě by se měli prověřovat všichni, ale nechápu tu vaši narážku na vojáky.
Další články z rubriky
7:17 Sokolov: Kácení stromů zahájí přípravy na výstavbu heliportu v areálu Bohemia
V areálu Bohemia v Sokolově se rozbíhají přípravy na vybudování nového heliportu pro potřeby připrav…
- 22:09 Kladno: Zastupitelé schválili rozpočet, investice přesáhnou miliardu
- 19:06 České Budějovice: Technická základka nabere další ročník talentovaných žáků
- 16:21 Frýdek-Místek: Strážníci nabízejí seniorům montáž bezpečnostních řetízků zdarma
- 13:05 Olomouc: Merkurova kašna projde restaurováním, opravy potrvají do srpna
- 10:23 Praha 8: Do ulic zamíří další roboti, po rozvážení jídla přichází zametání ulic



