Příkladem je street workout, který přirozenou cestou vede k motivaci velkého množství teenagerů, aby cvičili a žili zdravý způsob života.
V loňském roce bylo opakovaně svoláno vedením města starostou JUDr. O. Veselým a místostarostkou Mgr. H. Rambousovou jednání se zástupci několika aktivních sportovních skupin mladých lidí, kteří se věnují parkuru, street Workoutu, bikeru,… za přítomnosti zástupců jednotlivých odborů města a Centra kultury. Společně s využitím výsledků ankety, která proběhla i na píseckých základních a středních školách, byla vytipována lokalita Výstaviště – letní kino, jako jedna z nejvhodnějších lokalit pro volnočasové aktivity. Následně byla připravena studie možného multifunkčního využití prostoru letního kina a přilehlého okolí, která byla opět se zástupci z řad mládeže prodiskutována.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: mesto-pisek.cz