Plzeň 3: Jarní společenská událost pro seniory - tradiční taneční vínek

14.03.2019 20:21

Jarní taneční vínek se konal, stejně jako ten podzimní, v azylu v Alfě na Americké třídě a to z důvodu rekonstrukce KD Peklo. Přesto si do těchto prostor našly ve středu 13. března cestu více než tři stovky seniorů. Orchestr pod taktovkou Miroslava Novotného nezklamal a účastníci této tradiční milé zábavy se skvěle bavili.

Plzeň 3: Jarní společenská událost pro seniory - tradiční taneční vínek
Foto: umo3.plzen.eu
Popisek: Úřad městského obvodu Plzeň 3

Tak jako každý rok přišli natěšené tanečníky pozdravit starosta třetího plzeňského obvodu David Procházka, I. místostarosta Petr Baloun a místostarostové Ondřej Ženíšek a Stanislav Šec.

„Taneční vínky zavedl v našem obvodě první porevoluční starosta Bohumil Kulhánek, a jejich tradice trvá nepřetržitě dodnes. Vždy na jaře a na podzim se tak senioři mohou těšit na příjemné taneční odpoledne. Vstupné pro ně je samozřejmě zdarma,“ informuje Stanislav Šec, místostarosta Městského obvodu Plzeň 3. "Tato taneční odpoledne jsou vůbec jednou z nejnavštěvovanějších akcí pro seniory, kterou obvod pořádá, vždyť návštěvnost se pohybuje vždy okolo tří stovek lidí," dodává.

Všechny ženy, které na vínek přišly, dostaly od vedení obvodu žlutou růži jako malou pozornost. Starosta s místostarosty pak přítomné dámy vyzval k tanci a předvedl své taneční umění.

„Na vínku se hrají stále „zelené šlágry“, které tak naši senioři milují a mě nezbývá, než se obdivovat jejich tanečnímu umění. Jsem rád, že aspoň takto jim můžeme poděkovat za jejich celoživotní činnost a práci,“ dodává David Procházka, starosta plzeňského centrálního obvodu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hlasování k projektům Vylepšíme Hodonín společně skončilo

21:10 Hlasování k projektům Vylepšíme Hodonín společně skončilo

Až do konce listopadu měli lidé příležitost hlasovat k projektům, které občané navrhli v participati…