Plzeň: Magistrát uspořádal jazykovou školu pro děti cizinců

17.07.2012 13:33 | Zprávy
autor: plzen.eu

První jazykovou školu pro děti cizinců zorganizoval odbor sociálních služeb plzeňského magistrátu v prvních čtrnácti prázdninových dnech. Ve dvou skupinách se vietnamské děti zdokonalovaly v českém, ale i ve svém rodném jazyce. Učily se dopoledne i odpoledne a podle vedoucí odboru Aleny Hynkové bylo vyučování zaměřeno především na pravopis.

Plzeň: Magistrát uspořádal jazykovou školu pro děti cizinců
Foto: plzen.eu
Popisek: Plzeňská radnice

Úspěšně první letní jazykovou školu absolvovalo 45 dětí. Kromě osvědčení si poslední den výuky v pátek 13. července odnášely ze školy i drobné dárky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Veronika Vrecionová byl položen dotaz

A co jste pro zlevnění potravin udělali vy?

Myslím ODS, kterou hájíte, a která byly nejsilnější stranou v předchozí vládě, kdy cena potravin rostla ze všeho nejvíc? Vy teď říkáte, co je špatně, co se má udělat, ale proč jste to teda neudělali?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Písek: Vitalitu jasanů u Kamenného mostu podpoří aplikace živin do půdy

22:09 Písek: Vitalitu jasanů u Kamenného mostu podpoří aplikace živin do půdy

Ke čtyřem jasanům, které rostou na předpolí u Kamenného mostu, aplikovali odborníci pomocí unikátní …