Praha 4: V parku na Zeleném pruhu se opět kácelo

21.02.2012 10:51 | Zprávy
autor: Praha4.cz

Obyvatelé poblíž parku na Zeleném pruhu dnes ráno téměř nevěřili vlastním očím. Naskytl se jim totiž pohled na čtyři další čerstvě podříznuté mladé stromky.

Praha 4: V parku na Zeleném pruhu se opět kácelo
Foto: wikipedia.org
Popisek: Praha 4

„Tři z těchto stromků přitom chtěla radnice přesadit, čekali jsme jen na příznivějších klimatické podmínky, až opadnou tuhé mrazy. To jsme také oznámili dopisem všem vlastníkům pozemku. Co se dnes ráno stalo, považuji to za naprosté barbarství. Normálně myslícímu člověku nad tím skutečně zůstává rozum stát, je mi z toho velmi smutno“ konstatuje rozhořčeně členka Zastupitelstva městské části Praha 4 Bc. Lucie Michková, která se v kauze Zelený pruh na straně zdejších obyvatel od začátku mimořádně angažuje. „Nevíme, kdo stromky pokácel, nikoho s pilou jsme za ruku nechytili. Nicméně hned ráno mi volali místní a nějaké poznatky jsme od nich samozřejmě získali.“ To potvrzuje i zdejší obyvatel Jiří Pešek, který se dva muže, kteří stromy káceli, pokusil na místě zadržet. „Jedním z nich byl stoprocentně pan Švec, jeden z majitelů pozemku. Bohužel než jsem k nim dorazil, nasedli do přistaveného auta, a ujeli.“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Vít Rakušan byl položen dotaz

Co přesně byste nyní udělal jinak?

V čem jste podle vás byli málo odvážní? A nemyslíte, že řadu voličů mohl odradit i ten váš boj s dezinformacemi, za který jste schovávali podle mě spíše jen snahu umlčet jiný názor? Nebo jinak, co jste udělali pro svobodu slova, a proto, aby se lidé nebáli říkat své názory nahlas, což se děje?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pardubice: Tělocvična TJ Paramo má novou palubovku. Slouží dětem, školám i klubům

7:33 Pardubice: Tělocvična TJ Paramo má novou palubovku. Slouží dětem, školám i klubům

Tělocvična TJ Paramo Pardubice ve Svítkově má za sebou rekonstrukci sportovní palubovky a podlahovýc…