Příbram: Bonbonový déšť při akci Divadlo patří dětem

27.05.2023 11:17 | Tisková zpráva

Poslední květnová neděle bude patřit tradiční akci Divadlo patří dětem, která bude probíhat v kulturním domě a jeho okolí v čase do 9 do 18 hodin.

Příbram: Bonbonový déšť při akci Divadlo patří dětem
Foto: Příbram
Popisek: Příbram

Divadlo A. Dvořáka připravilo opět po roce akci Divadlo patří dětem, na kterou můžeme veřejnost pozvat v neděli 28. května. Filmové i divadelní pohádky, výtvarné dílny, soutěže, hry, jízda na koních, ukázky vojenské, hasičské či policejní techniky, pouťové atrakce, hudební produkce, motorkáři, kynologové, jízda vláčkem – to vše a k tomu řada dalších aktivit bude pro návštěvníky připraveno již tuto neděli.

„Pořadatelům akce, tedy pracovníkům a vedení Divadla A. Dvořáka, stejně jako všem spolupracujícím subjektům je třeba poděkovat. Příprava akce, při které si návštěvníci za jednotné vstupné užijí celodenní zábavu se spoustou aktivit, zcela jistě není jednoduchou a ani levnou záležitostí. Očím dětských návštěvníků, stejně jako nám, dospělému doprovodu je představen výsledek, kterému předcházejí stovky hodin nelehké práce,“ říká starosta Jan Konvalinka.

Anketa

Jste spokojeni se způsobem, jakým Petr Pavel vykonává úřad prezidenta? (Ptáme se od 23.5.2023)

3%
95%
hlasovalo: 33471 lidí

Akce se koná již po šestnácté, takže dětští návštěvníci prvních ročníků se nyní vracejí se svými potomky. Toto zcela jistě vypovídá o oblíbenosti akce, která každoročně přivítá několik tisíc návštěvníků nejen z Příbrami. V letošním roce si pořadatelé opět připravili novinku, kterou je bonbonový déšť.

Veškeré aktivity, ať už návštěva divadelního představení, promítání v kině, jízdy vláčkem nebo třeba pouťové atrakce jsou zahrnuty v ceně vstupného, které je stanoveno jednotně 150 Kč na osobu. Každý z návštěvníků obdrží u vstupu náramek, a na akci může tedy být celý den, nebo se opakovaně vrátit.

Pořádání akce si samozřejmě vyžádá určitá omezení, mezi která patří několikadenní omezení parkování v oblasti kolem kulturního domu a aquaparku. V den samotné akce, tedy v neděli 28. května pak bude v této lokalitě omezena i samotná doprava, včetně té autobusové, kdy nebudou obsluhovány zastávky „Příbram, sídl. II. poliklinika“ a „Příbram, Na Cihelně“ a spoje budou vedeny po objízdné trase Březnickou ulicí.

reklama

autor: PV

Mgr. Bc. Vít Rakušan byl položen dotaz

Je něco, za co podle vás Babiš nemůže?

O Babišovi si nedělám iluze, ale jak jste přišel na to, že vás Agrofert odposlouchá? Jak by to dokázal? Myslíte, že má pod palcem policii?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kroměříž: Radnice přidělila prvních deset startovacích bytů v domě v Havlíčkově ulici

7:05 Kroměříž: Radnice přidělila prvních deset startovacích bytů v domě v Havlíčkově ulici

Rada města Kroměříže schválila uzavření prvních deseti nájemních smluv na startovací byty v rekonstr…