Prostějov: Národní dům čeká oprava střechy

23.10.2016 18:49 | Zprávy

Rada města Prostějova dala zelenou zahájení zadávacího řízení podlimitní veřejné zakázky na stavební práce zadávané ve zjednodušeném podlimitním řízení s názvem „Národní dům Prostějov – oprava střechy“.

Prostějov: Národní dům čeká oprava střechy
Foto: prostejov.eu
Popisek: Prostějov

„Výzvu k podání nabídek zašleme deseti možným dodavatelům. Při hodnocení nabídek budeme přihlížet k výši nabídkové ceny a mimo jiné i k délce realizace díla. Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou stavební práce spočívající v opravě střechy budovy Národního domu.

Jde o celkovou rekonstrukci střechy budovy a zajištění její plnohodnotné funkčnosti a životnosti,“ uvedl první náměstek primátorky Zdeněk Fišer s tím, že budova Národního domu je památkově chráněna a při realizaci stavebních prací je nezbytné plně dodržovat stanoviska vydané příslušným Úřadem památkové péče. Veškeré stavební a související práce budou prováděny na základě podmínek stanovených Smlouvou o dílo a dále projektovou dokumentací pro provádění stavby, zpracovanou projekční kanceláří 2 arch s.r.o., Prostějov.

Časový plán stavebních prací:

Zahájení plnění v březnu 2017, nejpozději do 1. 4. 2017.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Garanti bezpečnosti

Tvrdíte, že NATO a EU jsou pro nás garantem bezpečnosti. NATO ano, ale jakým garantem bezpečnosti je EU? V čem? Jak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Cheb: Rekonstrukce Vávrovy lávky na Krajince je hotova

22:09 Cheb: Rekonstrukce Vávrovy lávky na Krajince je hotova

Vávrova lávka přes řeku Ohři na Krajince je opět otevřena. Rekonstrukce stála zhruba čtyři miliony k…