Jak konkrétně se zřizovatel, tedy město Prostějov a ředitelé jednotlivých školských zařízení připravují? Ptáme se náměstka primátora Jana Krchňavého, v jehož gesci je právě resort školství:
Ředitelé se připravují na otevření základních a mateřských škol přesně v souladu s pokyny ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy. Od 11. 5. 2020 nastoupí žáci 9. ročníků, kteří se připravují na přijímací zkoušky na střední školy. Kolektivy žáků devátých tříd budou maximálně 15 členné, což je podmínkou ministerstva školství. Ředitelé jsou proto v kontaktu s rodiči žáků a zjišťují zájem o výuku ve třídách.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: PV