V Děčíně jsou nově kontejnery na elektrozařízení

20.02.2012 9:08 | Zprávy

Na konci loňského roku statutární město Děčín uzavřelo se společností Asekol s.r.o. smlouvu o spolupráci. Jejím předmětem je zajištění zpětného odběru elektrozařízení prostřednictvím stacionárních kontejnerů. Ty byly 16.února rozvezeny na celkem osm stanovišť.

V Děčíně jsou nově kontejnery na elektrozařízení
Foto: mmdecin.cz
Popisek: Děčín

Stacionární kontejnery jsou určeny pro sběr drobného elektra (např. mobilní telefony, fény, dálkové ovladače, elektronické hračky, elektrospotřebiče do kuchyně – šlehače, mixery apod.) a baterií. Veškerý servis týkající se stacionárních kontejnerů bude zajišťovat společnost Asekol s.r.o.

Seznam stanovišť se stacionárními kontejnery:

Bynov – Teplická ulice, parkoviště u Dukly
 Želenice – ulice U Tvrze, konečná MHD
 Boletice nad Labem – ulice Kamenná x Míru x K.H.Borovského, proti základní škole
 Staré Město – ulice Rakovnická x Příčná
 Březiny – ulice Kosmonautů, u samoobsluhy
 Nové Město – ulice Riegrova, u mateřské školky
 Děčín – ulice Duchcovská, vedle hlavní lékárny
 Podmokly – ulice Plzeňská, nádoby na třídění u OD Korál

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mmdecin.cz

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Poměrný systém

Proč vám při obsazování vedení sněmovny v minulém období nevadilo, že nebyl respektován poměrný systém a vadí vám to až teď, když se vás to týká?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Děčín: V Boleticích město staví domov pro hendikepované

22:09 Děčín: V Boleticích město staví domov pro hendikepované

Domov pro osoby se zdravotním postižením v ulici Spojenců v Boleticích poskytne čtyři bytové jednotk…