Vsetín: Základní školu na Ohradě čeká výměna oken

28.01.2013 7:28 | Zprávy

V průběhu letních prázdnin by se měla vsetínská základní škola na Ohradě dočkat výměny oken. Zastupitelé již rozhodli o zařazení této investice do rozpočtu města Vsetína na rok 2013.

Vsetín: Základní školu na Ohradě čeká výměna oken
Foto: Hans Štembera
Popisek: Dolní náměstí ve Vsetíně

V průběhu letních prázdnin by se měla vsetínská základní škola na Ohradě dočkat výměny oken. Zastupitelé již rozhodli o zařazení této investice do rozpočtu města Vsetína na rok 2013.

Okna na škole na Ohradě jsou stále původní a jejich stav je havarijní.

„Dochází k velkým tepelným únikům a také při manipulaci s nimi hrozí nebezpečí úrazu,“ přiblížil hlavní důvody nutnosti výměny místostarosta Petr Kořenek s tím, že za špatným technickým stavem oken je i nedostatečná péče v minulých letech. „Za celou dobu fungování školy, tedy od roku 1976, byla okna pouze jednou natřena,“ uvedl místostarosta.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mestovsetin.cz

Ing. Markéta Šichtařová byl položen dotaz

Politické neziskovky

Jak se pozná politická neziskovka? Kdo by to měl určovat? Protože podle mě je politicky orientovaná většina neziskovek.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Litoměřice: V hradu byli oceněni Srdcaři

13:43 Litoměřice: V hradu byli oceněni Srdcaři

Večer plný vřelých slov, poděkování a silných příběhů. Takové bylo středeční vyhlášení osmého ročník…