Zlín: Bruslení na náměstí Míru? Už od soboty!

03.12.2015 20:29 | Zprávy
autor: PV

Už od soboty 5. prosince bude možné si na náměstí Míru zabruslit. Venkovní kluziště bude instalované na ploše mezi radnicí a pódiem. Půjde o další příjemnou novinku letošního Zlínského jarmarku, který v těchto dnech baví Zlíňany i návštěvníky města.

Zlín: Bruslení na náměstí Míru? Už od soboty!
Foto: zlin.eu
Popisek: Zlín, ilustrační foto.

Kluziště se radnici podařilo zajistit ve spolupráci s Obchodním centrem Zlaté Jablko. „Společně se podílíme také na nákladech. A věříme, že tato atrakce bude mít u veřejnosti úspěch,“ prohlásil primátor Miroslav Adámek.

Bruslit se začne v sobotu v 17 hodin, hostem slavnostního zahájení bude zpěvačka Petra Černocká. Mezi děti rozdá Mikulášský tým několik stovek volných vstupenek. „Kluziště bude v provozu až do čtvrtka 7. ledna,“ doplnil náměstek primátora Dalibor Stříbný.

Letošní předvánoční program je ve Zlíně nejpestřejší za poslední roky. Potrvá až do 23. prosince a každý den nabídne originální program pro malé i velké návštěvníky. „Na přípravě jarmarku a všeho, co k němu patří, jsme pracovali prakticky celý rok. Ve shodě, máme velký zájem na tom, aby si dny před Vánocemi lidé co nevíce užili,“ sdělila radní Jana Bazelová.

Náměstí Míru je letos nově vyzdobené. Staré, po technické stránce už nevyhovující světelné řetězy byly nahrazeny novými, jejichž délka je téměř tři kilometry.
Vánoční osvětlení je nyní nové i před obchody na části tř. T. Bati, kde v létě skončila rekonstrukce širokého chodníku. „Stromy jsou osazeny vánočními řetězy se zdroji LED s efektem FLASH, což je mírné problikávání, které vypadá velmi zajímavě,“ ocenil radní Josef Novák.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Louny: Nová ambulance denzitometrie

22:41 Louny: Nová ambulance denzitometrie

Od července bude na poliklinice v Lounech nově k dispozici ambulance denzitometrie.