Zlín: Senioři v Malenovicích se dočkají rekonstrukce svého centra

19.08.2020 19:31 | Zprávy
autor: PV

Na pondělním zasedání rozhodla Rada města Zlína, že bude pokračovat v některých investičních akcích, které byly z opatrnosti pozastaveny v důsledku koronavirové krize.

Zlín: Senioři v Malenovicích se dočkají rekonstrukce svého centra
Foto: zlin.eu
Popisek: Zlín, ilustrační foto.

Seniory může těšit, že jednou z těchto akcí bude rekonstrukce jejich centra v Malenovicích na ulici Mlýnská. To je v současné době v havarijním stavu, největší problémy jsou například v rozvodech elektřiny. V objektu navíc sídlí i Komise místní části Malenovice, stejně jako kancelář města.

„Celá investice bude mít hodnotu téměř 13 milionů, jedná se o velmi podobnou akci, jako byla rekonstrukce centra seniorů na ulici Kvítková ve Zlíně dokončená v loňském roce. Bude se jednat o totální rekonstrukci, přičemž z původního objektu mnoho nezbyde. Zůstane zachován sál i kancelář místní části, bude prostor i pro tradiční sportovní vyžití. Senioři se tak dočkají důstojného zázemí,“ sdělil Aleš Dufek, náměstek primátora pro sociální oblast.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Měli bychom být víc soběstační

Pane Rajchl, souhlasím s vámi, že nemáme čekat na nějakou pomoc ruku odkudkoliv. Není teda třeba opravdu dávat víc na obranu, která je opravdu klíčová? A co třeba větší soběstačnost v zemědělství, ale i dalších věcech. Co proto děláte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Brno má zhotovitele pro první družstevní bydlení

11:17 Brno má zhotovitele pro první družstevní bydlení

Společnost STRABAG + SYNER postaví pro Kamenný vrch II. 24 bytových domů s družstevními i nájemními …