Zlín: Vánoční růže. Jaký byl výtěžek?

27.12.2016 19:30 | Zprávy
autor: PV

Charitativní prodej Vánočních růží ve Zlíně letos vynesl částku 123 255 korun. Tyto peníze jsou určeny na rekondiční pobyty dětí, které prošly náročnou onkologickou léčbou.

Zlín: Vánoční růže. Jaký byl výtěžek?
Foto: zlin.eu
Popisek: Letecký pohled na centrum města Zlín

Květiny se prodávaly už po devatenácté v rámci projektu Vánoční hvězda, který dlouhodobě podporuje i město Zlín. „Prodali jsme jich celkem 1 488, což je pěkný výsledek. Moc všem děkujeme: těm, co si růži koupili a podpořili dobrou věc, i těm, kteří nám s akcí zdarma, bez nároku na odměnu, pomáhali,“ sdělila za pořadatele Zdenka Wasserbauerová. „Moc nás těší, že prodej Vánočních růží i letos dobře dopadl. Jsme velmi rádi, že můžeme být součástí tohoto projektu, který pomáhá nemocným dětem,“ prohlásil primátor Miroslav Adámek.

Vánoční růže se daly koupit počátkem prosince na několika místech, například na radnici na náměstí Míru, v kostele na Jižních Svazích, ve školách nebo na krajském úřadě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Primátor

Je pravda, že uvažujete o kandidatuře na pražského primátora? Nepřijde vám, že ty funkce měníte jako ponožky? Proč jste tak nerozhodný? Nebo to byste byl primátor, poslanec a ještě zmocněnec či co to jste?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká Lípa: Chystá se pasport objektů v Jiráskově ulici

20:36 Česká Lípa: Chystá se pasport objektů v Jiráskově ulici

V březnu letošního roku přidělili českolipští radní zakázku na zpracování projektové dokumentace na …