Znojmo: Letní zážitky obohatí festival Dej si FOOD

19.07.2020 7:34 | Zprávy
autor: PV

Milovníci dobrého jídla, pití a zábavy se za pár dní potkají na prvním street food festivalu Dej si FOOD ve Znojmě, který se koná v pátek 24. a v sobotu 25. července.

Znojmo: Letní zážitky obohatí festival Dej si FOOD
Foto: znojmocity.cz
Popisek: Letecký pohled na centrum města Znojmo

Zajímavý program cílí na všechny generace a jistě potěší rodiny s dětmi, skupiny přátel i aktivní seniory. Kromě ochutnávek klasických jídel budou na stáncích regionální potraviny i pokrmy světové kuchyně. Příjemnou atmosféru navodí hudební skupina Poetika. Mobilní Kino na kolečkách promítne Ženy v běhu a Znojemský městský pivovar nabídne exkurze spojené s ochutnávkami pivních speciálů.

Barevné sushi, domácí špagety míchané v bochníku parmazánu, originální burgery, hmyzí lahůdky, ale i vegetariánské speciality. Návštěvníci se mohou těšit na vybrané slané pokrmy i sladké dobroty. Chybět nebudou rolovaná zmrzlina, makronky, bubble wafle nebo palačinky. K tomu osvěžující míchané alko i nealko drinky, víno nebo pivo.

„První ročník festivalu se uskuteční v areálu pivovaru za přítomnosti gastro nadšenců z celé republiky. V místě konání v ulicích Hradní a Přemyslovců zaparkují nejen stylové food trucky, ale i stánky s českou kuchyní v moderním pojetí,“ láká Lada Salátová z pořádající agentury P-TEAM.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Cenzura

Fakt chcete zavádět cenzuru médií a kontrolovat jejich obsah, jak uvedl váš poslanec Nerušil, který tvrdí, že se chcete zaměřit na kontrolu obsahu veřejnoprávních médií? To už tu bylo. Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vysílají, ale to podle mě ještě vám politikům nedává právo do ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Louny: Nová ambulance denzitometrie

22:41 Louny: Nová ambulance denzitometrie

Od července bude na poliklinice v Lounech nově k dispozici ambulance denzitometrie.