Koalice TOP 09, KDU-ČSL a STAN jde v Ústí nad Labem společně do voleb

11.08.2018 14:59 | Zprávy
autor: PV

Do říjnových komunálních voleb v Ústí nad Labem jdou společně TOP 09, KDU-ČSL a STAN. Koaliční kandidátku postavily strany nejen na magistrát, ale i do všech městských částí. Cílem tohoto spojení je nabídnout voličům jednak zajímavé osobnosti, dobrý program, ale také spojit sílu stran s hodnotami, které jim jsou blízké.

 Koalice TOP 09, KDU-ČSL a STAN jde v Ústí nad Labem společně do voleb
Foto: TOP 09
Popisek: TOP 09

„Vycházíme z našeho desatera, kdy ctíme morální hodnoty, individuální lidskou svobodu, respektujeme vlastenecké ideály svobody a politiku chápeme jako službu svobodnému jedinci zatím snad ještě demokratického státu,“ říká předsedkyně regionální organizace TOP 09 Ústí nad Labem a lídr magistrátní kandidátky Irena Skálová. „Proto je nám v tomto KDU-ČSL a STAN blízké, máme to nastavené velmi podobně, dodává Skálová

„Původní ambicí, kterou jsme měli, bylo sestavit kandidátní listinu pouze na Magistrát města Ústí nad Labem, ale po jednáních, které jsme společně vedli, jsme zjistili, že se nám podaří sestavit kandidátní listiny i na všechny městské obvody,“ říká čtyřicetiletá optička, Irena Skálová, která povede kandidátku i v Městském obvodu Severní Terasa.

„Hledali jsme koaliční partnery, se kterými bude náš program v souladu a s kterými budeme sdílet naši vizi změnit Ústí nad Labem na moderní město, nakloněné rodinám s děti. V těchto tématech jsme se v programech TOP 09 a STAN zcela shodli. Navíc jsme měli možnost poznat kandidáty těchto stran, kteří mají vizi a energii naše město změnit na živé a prosperující, stejně jako my. Proto došlo ve shodě nejen na úrovni magistrátu, ale i na jednotlivých obvodech,“ chválí spolupráci čtyřiatřicetiletý manažer Zbyněk Novák (KDU-ČSL), který je na druhé pozici kandidátky a zároveň je lídrem v Městském obvodu Ústí nad Labem-město.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Vlastimil Hebr byl položen dotaz

Jak zaručíte, že tu nehrozí cenzura a zneužití veřejnoprávních médií pro vaši propagandu?

Podle poslance Nerušila se má kontrolovat obsah veřejnoprávních médií. To jako vážně? Já mám obavu, že jen nahlas řekl, co za tím zrušením poplatků fakt je. Státní propaganda v médiích a tvrdá cenzura tu už byla, fakt dopustíte, aby se vrátila? Já chápu, že se vám nemusí líbit, co média píší nebo vy...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jurečka (KDU-ČSL): Nepřistoupil jsem na žádnou čistku. Vy ano

21:05 Jurečka (KDU-ČSL): Nepřistoupil jsem na žádnou čistku. Vy ano

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny 24. června 2026 k návrh poslanců vládní koalice na vydání z…