Vích (SPD:) Brexit, Czexit a Euroexit v kontextu informací ČT24

25.06.2016 11:35

ČT 24 je stále provládní a proevropská, přestože názory převážné většiny občanů našeho státu jsou jiné. A to není objektivní zpravodajství za které by se měly platit poplatky!

 Vích (SPD:) Brexit, Czexit a Euroexit v kontextu informací ČT24
Foto: SPD
Popisek: SPD - Svoboda a Přímá Demokracie
reklama

BREXIT je 8 hodin minulostí, ale naše "nejveřejnoprávnější" ČT neutichá s "proevropskou" a "vlezdobruselistickou" politikou. Vyjádření kdysi úspěšného ekonoma a nyní neúspěšného Státního tajemníka pro Evropské záležitost Tomáše Prouzy o nutnosti sounáležitosti, jednoty a solidarity členských států EU v kontextu nočních "Brexitových" událostí, jsou zarážející.

Na ČT24 se od rána vystřídala spousta hostů a komentátorů, ale je evidentní, že ČT24 s hosty improvizuje. Čekal se výsledek opačný a komentátoři typu Pehe, Gabal, Halík a další byli připraveni pochlebovat sebechvále EU ve stylu jak to všichni dělají dobře a v zájmu obyčejných občanů EU. Zpochybňovány jsou i výroky Nigela Farage (UKIP) ve smyslu ušetřených plateb za zdravotnictví a jen okrajově bylo zmíněna informace, že Geert Wilders oznámil, že je na řadě s referendem Nizozemí a další státy budou následovat.

Británie přivedla oligarchy EU Junckera, Schulze, Tuska a další do situace, kdy si budou muset přiznat, že zásadně chybovali a že svou nabubřelou politikou jsou zcela mimo realitu v rámci rozdílnosti názorů jednotlivých členských zemí EU. Myšlenka Spojených států evropských se prostě začala rozpadat na základě prvků přímé demokracie, kdy si formou referenda suverénní stát určil, kde chce a kde nechce být. Je to řádnou fackou všem politikům EU a názory ČT24 tomu nemohou již zabránit. Na konci tunelu se totiž objevilo světlo a to se bude přibližovat a zvětšovat a to nezadržitelně! Přejme si, aby to bylo rychle!

Ing. Radovan Vích

  • SPD
  • Člen předsednictva hnutí SPD, předseda RK SPD LBK
  • poslanec

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Richterová (Piráti): Konkrétní právní forma vůbec nic nezajišťuje

20:27 Richterová (Piráti): Konkrétní právní forma vůbec nic nezajišťuje

Projev na 98. schůzi Poslanecké sněmovny 21. dubna 2021 k zákonu o veřejném zdravotním pojištění