ANO: Kraj pokračuje ve své práci pod staronovým předsedou Janem Richterem

23.05.2017 5:34 | Zprávy
autor: PV

Krajský sněm v Lovosicích v neděli 14. 5. 2017 proběhl a předsednictvo může pokračovat v práci tam, kde jí ukončilo před svou rezignací. Je třeba dodat, že tu podalo s ohledem na sjednocení termínů voleb. Tento sněm byl důležitý i s ohledem na schválení kandidátní listiny do Parlamentu České republiky pro rok 2017.

ANO: Kraj pokračuje ve své práci pod staronovým předsedou Janem Richterem
Foto: anobudelip.cz
Popisek: ANO

Došlo k volbě předsedy Krajského předsednictva, kde svůj post zcela s přehledem obhájil Jan Richter. Všechny oblasti tohoto kandidáta podpořili. A jak by řekl Andrej Babiš:" Taky jste mohl být někdo proti. Zase budou říkat, že jsem dostal 100%". A my dodáváme, že zcela zaslouženě.

Poprvé se volil první místopředseda, kterým se stal Pavel Elias, bývalý krajský předseda a místopředseda.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce autora se řídí redakčními zásadami ParlamentníListy.cz.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Přidejte si obsahový box PL do svých oblíbených zdrojů na Hlavní stránce Seznam.cz. Děkujeme.

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Prezident

O jakých věcech, které mu nepřísluší, podle vás prezident rozhoduje? A proč by nemohl vystupovat do politiky, když je politik, kterého volilo nejvíce občanů ze všech politiků?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Armáda potřebuje jasný kariérní řád

12:58 Vích (SPD): Armáda potřebuje jasný kariérní řád

Debata o početních stavech armády se v posledních letech často redukuje na jediné číslo – kolik nový…