ANO: Navštívili jsme děti v Klokánku

20.12.2014 19:39

V úterý 16.12. jsme navštívili "naše" děti v Klokánku, které dlouhodobě podporujeme a alespoň několikrát za rok jim vytváříme úsměv na rtech. Každému jsme přinesli dárek, na který jsme vybírali mezi našimi členy a sympatizanty v rámci sbírky a podařilo se nám vybral více než 20 000 Kč.

ANO: Navštívili jsme děti v Klokánku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Hnutí ANO 2011
reklama

A jak probíhala samotná návštěva? Děti pro nás připravily bohatý kulturní program. Zpívaly písničky, recitovaly koledy, tančily. Vše vypadalo moc krásně, děti jsou moc šikovné mnoho z nich má šanci to někam v budoucnu dotáhnout. Poté už přišlo na rozbalování dárků. Každé z dětí dostalo námi pečlivě vybraný dárek. Bylo hezké sledovat jejich radost při rozbalování. Závěrem jsme si popřáli hezké Vánoce a speciálně poděkovali "tetám", tedy zaměstnankyním Fondu ohrožených dětí, které se o dětičky starají a nahrazují jim rodiče. I pro jsme připravili dárky.

Naše aktivity směrem k podpoře Klokánku v Láskově ulici budou i nadále pokračovat. Považujeme je za velmi přínosné jak pro samotné děti, tak i pro nás samotné.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: ANO

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vondra (ODS): Z evropského covid pasu se udělal nesmyslný strašák

22:09 Vondra (ODS): Z evropského covid pasu se udělal nesmyslný strašák

Komentář na facebookovém profilu ke covid pasu Evropské unie