ANO: V Pardubickém kraji máme o volbách jasno

21.02.2016 15:11

Hnutí ANO v Pardubickém kraji má v krajských volbách jasno. Kandidátku do krajského zastupitelstva schválili v úterý 16. února delegáti krajského sněmu, který proběhl ve Vysokém Mýtě.

ANO: V Pardubickém kraji máme o volbách jasno
Foto: anobudelip.cz
Popisek: ANO

„Kandidátní listina byla sestavena na základě nominací z oblastních sněmů a odsouhlasena krajským předsednictvem Hnutí ANO 2011. Finální podoba kandidátky ve všech ohledech reflektuje jak odbornou a morální kvalitu jednotlivých kandidátů, tak i geografickou vyváženost celého Pardubického kraje,“ řekl krajský předseda hnutí ANO v Pardubickém kraji Jan Řehounek. Toho sněm potvrdil jako „jedničku“ kandidátky. V čele kandidátky mu budou pomáhat například Miroslav Jurenka, soukromý podnikatel a zároveň zastupitel z Moravské Třebové, Michal Woff, dlouholetý odborník z oblasti středoškolského vzdělávání z Chrudimi, dopravní expert Pavel Pinkas z Dobříkova a Jiřina Klčová, manažerka a soukromá podnikatelka z Pardubic.

„ Velice si vážím důvěry, kterou jsem dostal od všech delegátů krajského sněmu coby lídr. Máme kvalitní tým zkušených odborníků a pevně věřím, že společně máme občanům Pardubického kraje co nabídnout“, doplnil Jan Řehounek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: PV

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Dýčka (ČHNJ): Co týden vzal

11:17 Dýčka (ČHNJ): Co týden vzal

Události uplynulých dní očima Zdeňka Dýčky.