BPI: V právním oddělení ČT je zaměstnána JUDr. Polednová-Brožová?

11.10.2017 22:30 | Zprávy

Česká televize podala trestní oznámení na naši stranu, Blok proti islamizaci – Obrana domova. Obsah trestního oznámení nám není znám, nemůžeme se tedy k němu nijak vyjádřit.

BPI: V právním oddělení ČT je zaměstnána JUDr. Polednová-Brožová?
Foto: Hans Štembera
Popisek: Blok proti islámu

Můžeme se vyjádřit jen k našemu volebnímu spotu. Zvažovali jsme, co je možno vtěsnat do 30 s. Padaly návrhy, abychom ukázali průběh rituální halal porážky (dhabíha), kamenování, nebo bičování žen, které jsou každodenní součástí života v muslimských zemích. Padaly také návrhy, abychom připomněli nějakým krátkým záběrem řádění frustrovaných dodávek na pěších zónách evropských měst, případně důsledky multikulturního obohacení účastníků koncertu v klubu Bataclan. Nakonec jsme ale zvolili velmi střízlivý scénář, ve kterém pouze upozorňujeme na to, že náš sociální systém není v žádném případě schopen postarat se o desetitisíce ekonomických migrantů, k jejichž přijetí nás nutí nikým nevolená Evropská komise.

Podle vyjádření rakouského ministra vnitra Wolfganga Sobotky až 90% z nelegálních migrantů nemá žádné vyhlídky na získání práce v Rakousku, proto končí na dávkách vyplácených státem. Obdobná situace je v Německu. A právě před tím jsme v našem volebním spotu varovali.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

Proč je důležité, kdo je v čele nějakého výboru?

A proč myslíte, že vám ANO žádného předsedu nedalo? A taky vzhledem k tomu, jak jde ta politická kultura z kopce (podle mě dost) neměly by se nějaké nepsané zvyklosti uzákonit? Jako třeba kdo má nárok na nějakého předsedu výboru nebo funkci ve vedení sněmovny?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Majerová (Trikolora): Prosazujeme revizi pobytu Ukrajinců v ČR

8:14 Majerová (Trikolora): Prosazujeme revizi pobytu Ukrajinců v ČR

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k pobytu ukrajinských uprchlíků v ČR.