Babiš (ANO): Čím přikládám pod kotel, paní Witowská?

5.8.2022 1:54 odp. | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k tweetu moderátorky České televize Světlany Witowské k incidentu na setkání s voliči v Borovanech na Českobudějovicku

Babiš (ANO): Čím přikládám pod kotel, paní Witowská?
Foto: Facebook
Popisek: Andrej Babiš

Můžu poprosit o vysvětlení, čím přikládám pod kotel, paní Witowská? Na každé zastávce prosím a vyzývám naše podporovatele, ať se nenechají vyprovokovat. Ať nedojde ke konfliktu. Ta míra agrese, zloby a vulgarit ze strany odpůrců ale stále roste. Já nikdy nechtěl, aby policie chránila nás, myslím si ale, že podporovatele, kteří pokojně chodí na naše mítinky, by chránit měla.

Očekával bych, že se předsedové vládních stran, jejichž zastupitelé na mnoha místech organizují ty protesty proti nám, ozvou a požádají své lidi, ať situaci neeskalují a demonstrují pokojně. Já to dělám a rád to udělám kdykoliv a kdekoliv znovu. Nic takového jsem bohužel od předsedů vládních stran nezaznamenal.

Zvu vás, paní Witowská, přijďte se na takový mítink podívat. Vezměte s sebou i štáb. Stejně tak zvu i policejního prezidenta. Ať si uděláte obrázek sami. Uvidíte třeba i to, jak někteří demonstranti vodí na akce své malé děti a dávají jim do rukou píšťalky a transparenty, což mě mnohokrát šokovalo a hrozně mě to mrzí.

Tweet Světlany Witowské:

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

Demise

Pane premiére, vzhledem k otřesnému stavu veřejných financi, rostoucí inflaci, poklesu životní úrovně i osobních úspor, vzhledem k nejistotě týkající se zásobování plynem Evropu z Ruska letos v zimě, neuvažujete, prosím, o demisi? Nezaznamenal jsem krom projevů jediný hmatatelný krok Vašeho kabinetu...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Senátor Goláň: Nicméně co je důležité vidět, tohle po nás EK nechtěla

22:39 Senátor Goláň: Nicméně co je důležité vidět, tohle po nás EK nechtěla

Projev na 28. schůzi Senátu 10. srpna 2022 k zákonu o evidenci skutečných majitelů