Babiš (ANO): Čím přikládám pod kotel, paní Witowská?

05.08.2022 13:54 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k tweetu moderátorky České televize Světlany Witowské k incidentu na setkání s voliči v Borovanech na Českobudějovicku

Babiš (ANO): Čím přikládám pod kotel, paní Witowská?
Foto: Facebook
Popisek: Andrej Babiš

Můžu poprosit o vysvětlení, čím přikládám pod kotel, paní Witowská? Na každé zastávce prosím a vyzývám naše podporovatele, ať se nenechají vyprovokovat. Ať nedojde ke konfliktu. Ta míra agrese, zloby a vulgarit ze strany odpůrců ale stále roste. Já nikdy nechtěl, aby policie chránila nás, myslím si ale, že podporovatele, kteří pokojně chodí na naše mítinky, by chránit měla.

Očekával bych, že se předsedové vládních stran, jejichž zastupitelé na mnoha místech organizují ty protesty proti nám, ozvou a požádají své lidi, ať situaci neeskalují a demonstrují pokojně. Já to dělám a rád to udělám kdykoliv a kdekoliv znovu. Nic takového jsem bohužel od předsedů vládních stran nezaznamenal.

Zvu vás, paní Witowská, přijďte se na takový mítink podívat. Vezměte s sebou i štáb. Stejně tak zvu i policejního prezidenta. Ať si uděláte obrázek sami. Uvidíte třeba i to, jak někteří demonstranti vodí na akce své malé děti a dávají jim do rukou píšťalky a transparenty, což mě mnohokrát šokovalo a hrozně mě to mrzí.

Tweet Světlany Witowské:

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: PV

PhDr. Pavel Žáček, Ph.D. byl položen dotaz

Věříte v mír?

Dobrý den, jak vidíte šance, že Rusko a Ukrajina se dohodnou na míru? Přijde mi, že se konflit neustále eskaluje a o mírových jednání už neslyšíme ani je nikdo neinicuje. Ano, jednat a věřit v dohodu s diktátorem asi lze jen obtížně, ale pokud k tomu nedojede, tak jak jinak tomůže skončit, než že Pu...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nacher (ANO): Zvýšíme tím spotřebitelům práva

22:33 Nacher (ANO): Zvýšíme tím spotřebitelům práva

Projev na 35. schůzi Poslanecké sněmovny 30. září 2022 k vládnímu návrhu zákona, kterým se mění záko…