Babiš (ANO): Mě neumlčí

05.09.2017 11:07

Jak asi dnes ví úplně každý v této zemi, v těchto říjnových volbách do Poslanecké sněmovny jde o všechno. Jsou to úplně nejdůležitější volby v dějinách České republiky.

Babiš (ANO): Mě neumlčí
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předseda hnutí ANO Andrej Babiš
reklama

Je to první a zároveň poslední pokus.

První a poslední pokus se zbavit nesnesitelné, propracované a zákeřné korupční hydry která po více než 25 let dusí, parazituje a pomalu rozkládá celou naši zemi. Proto proti mně tradiční politici a jejich kmotři vedou masivní, organizovanou a špinavou kampaň s jedním jediným cílem: odstranit mě z politického života za jakoukoli cenu. A neštítí se k tomu zneužít i mou rodinu.

Proto říkám, že je to první a poslední pokus. První a poslední pokus začít řídit naší zemi ne ve prospěch kmotrů a jejich kámošů, PR agentur, politických nevládek a zabetonovaných politiků, ale řídit naší zemi ve prospěch lidí: našich učitelů, zdravotníků, záchranářů, zaměstnanců, podnikatelů, živnostníků, seniorů, rodin a hlavně našich dětí. O ně tady jde. Proto říkám, že to je poslední pokus. Žádný další nebude.

Ale chci vám říct jednu věc: Mě neumlčí! Dál budu veřejně mluvit o všech dohodách a kšeftech, které tady tradiční politici dělají. Mě nezastraší! Dál budu bojovat za zájmy lidí naší země, ne jen nějaké privilegované částí. Mě nezastaví!

Já to nevzdám.

Ale bez vás to nedokážu. Chtěl bych vás poprosit, abyste to také nevzdali a dali nám ve volbách takovou důvěru, abychom mohli sestavit efektivní vládu a realizovat náš program. Ne pro sebe. Ale pro vás. Budu rád, když si ho přečtete.

Jestli se Vám líbí a dává Vám smysl, pošlete ho dál, sdílejte, komentujte. A v komentáři je i ke stažení.

Andrej Babiš

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: PV
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Válková (ANO): Nestátním neziskovým organizacím jsme dlužni poděkování a podporu

16:16 Válková (ANO): Nestátním neziskovým organizacím jsme dlužni poděkování a podporu

Projev na 43. schůzi Poslanecké sněmovny 7. dubna 2020 k návrhu vlády na vyslovení souhlasu Poslanec…