Babiš (ANO): Vaše informace jsou jako obvykle na úrovni Aeronetu

09.10.2022 13:02 | Ze sítí

Komentář na facebookovém profilu k dotazu Jaroslava Kmenty z magazínu Reportér.

Babiš (ANO): Vaše informace jsou jako obvykle na úrovni Aeronetu
Foto: Repro FCB
Popisek: Babiš v pořadu Čau lidi

Podívejte, kdo mi píše.

Dobrý den.

Pro svůj text do Reportéra bych vás rád požádal o vyjádření ke kauze, kterou poprvé zveřejnil prezident Miloš Zeman v srpnu 2021. Zeman tehdy oznámil, že ho odposlouchávala BIS.
Podle našich informací jste měl koncem roku 2017 obdržet část těchto odposlechů a využít jejich obsah k formování taktiky vašeho povolebního vyjednávání s Milošem Zemanem.
Můžete se k tomu vyjádřit?

Děkuji

Jaroslav Kmenta

Reportér magazín

Vážený pane,

překvapilo mě, že po dvou vašich vylhaných antibabišovských knihách a všech vašich lžích, které o mně pravidelně šíříte v časopise Reportér (např. vylhaný článek, že si udržuji vliv v policii a bezpečnostních složkách), máte tu drzost mi vůbec napsat. Aby bylo jasno, nikdy jsem žádné odposlechy neviděl, vaše konstrukce je zcela scestná a vaše informace jako obvykle na úrovni Aeronetu. Chápu vaši nenávist vůči mně, protože po koupi Mafry, kde jste podle mých informací nic nedělal (maximálně psal účelové texty na objednávku), bral peníze a v pracovní době jste psal své výmysly a fabulace, které vydáváte za knihy a peníze za ně jste pravděpodobně inkasoval vy a ne váš zaměstnavatel, byste musel konečně začít pracovat. Toto je poslední reakce, kterou ode mě máte, už mě příště neobtěžujte ani svými přihlouplými dotazy, ani svou přítomností.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

Tomio Okamura byl položen dotaz

Co je podle vás příčinou vašeho neúspěchu?

Podle mě to souvisí i s tím, že se jste chytli papalášské manýry. Už jsem to třeba psala panu Fialovi, když tvrdil, jak je neetické někomu odebrat náhrady, když nepracuje a co myslíte, odpověděl mi alespoň? Ne. Vám už také většina z nás nestojí ani za odpověď. Dřív jste byli mnohem otevřenější. Naví...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vích (SPD): Volby do Evropského parlamentu a neúspěch liberálů

18:02 Vích (SPD): Volby do Evropského parlamentu a neúspěch liberálů

Jednou za pět let je občanům EU dána teoretická možnost něco ovlivnit. Ve skutečnosti je to trochu i…