Balaštíková (ANO): Vláda

03.11.2022 7:33 | Zprávy
autor: PV

Premiér Fiala nám sdělil, že českým firmám vláda pomůže a že Německo nepomáhá svým firmám víc než naše vláda.

Balaštíková (ANO): Vláda
Foto: archiv poslankyně
Popisek: poslankyně Margita Balaštíková (ANO)

Článek byl převzat z Profilu Margita Balaštíková - Vláda

Druhý den řekl, že naše vláda nezvládne pomáhat firmám tak, jako Němci. Jen jeden z řady příkladů, že vláda je v chaosu. Německý postup se přece nedá akceptovat! Je to přímé porušení principu jednotného trhu, německé firmy budou mít obrovskou konkurenční výhodu a naše firmy na to tvrdě doplatí

Jak může česká vláda mluvit o nějaké solidaritě? Skutečně věří tomu, že Německo vezme zemní plyn svým firmám a nechá ho našim? Vzpomeňme si, jak to bylo s distribucí vakcín proti covidu: Mělo se dodávat podle počtu obyvatel rovnoměrně, firma Pfizer ale dodávala napřed tam, kde byla větší objednávka, tedy do větších zemí, a Brusel to akceptoval a neměli jsme šanci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Ing. Tomáš Czernin byl položen dotaz

Odposlechy

Jestli jsou odposlechy maďarského ministra zahraničí pravdivé, je to opravdu děsivé, ale není stejně tak děsivé, že jsou politici odposloucháváni. A kým vlastně a kdo to zveřejnil?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svobodní: Prezident je reprezentativní funkce

20:07 Svobodní: Prezident je reprezentativní funkce

Reakce na veřejném facebookovém profilu strany na snahy prezidenta Pavla zasahovat do zahraniční pol…