Bárta: Lepší pozdě než později. Policie vyšetřuje Kočí a Škárku

06.04.2014 9:07 | Zprávy
autor: vitbarta.cz

Jsem rád, že policie konečně začala vyšetřovat Kristýnu Kočí a Jaroslava Škárku v souvislosti s křivým svědectvím k mé osobě.

Bárta: Lepší pozdě než později. Policie vyšetřuje Kočí a Škárku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Vít Bárta

Dvakrát vyzýval soudce Šott policii a státní zástupce, aby se při vyšetřování zaměřili i na Jaroslava Škárku a Kristýnu Kočí. Trvalo to 12 měsíců, ale nakonec ho vyslyšeli.

Kdyby se vyšetřovalo méně liknavě, měli bychom ve Sněmovně ne čtyři, ale dvacet čtyři poslanců, tak jako v minulém volebním období. Přestože křivost výpovědí byla dokázána v přímém soudním přenosu, trvalo dva roky, než se tomu někdo vůbec začal věnovat.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Převaděči

Jaká tvrdší pravidla pro převaděče jste navrhla? A co mi teda nejde do hlavy, proč je někdo proti tvrdíš pravidlům? Jestli to chápu dobře, tak zpřísnění pravidel neprošlo, takže pro to musela být většina politiků z EU? Je to tak? A kdo proti byl z těch českých? A vůbec jaká země byli nejvíc proti?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Svárovská (Zelení): Obce žádnou Turkovu „ochranu” nepotřebují

23:08 Svárovská (Zelení): Obce žádnou Turkovu „ochranu” nepotřebují

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k omezení akceleračních zón