Bartoš (Piráti): Piráti dodali 22 hlasů pro schválení programu jednání

07.03.2018 17:10 | Zprávy
autor: PV

Komentář předsedy Pirátů Ivana Bartoše k neuskutečněné schůzi o odvolání Tomia Okamury

Bartoš (Piráti): Piráti dodali 22 hlasů pro schválení programu jednání
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ivan Bartoš

Poslanci ANO (i s členy vlády), SPD a KSČM dnes neumožnili svým hlasováním schválit program mimořádné schůze, na které měl místopředseda Tomio Okamura hájit své opakované rasistické výroky. Těch se dopouští i v pozici místopředsedy demokratické Sněmovny, kterou má z popisu své funkce reprezentovat.

Konání schůze nepomohl ani apel na poslance SPD, ať umožní toto jednání zakončené tajným hlasováním, mají přece odvolatelnost a zodpovědnost politiků v programu. Tomio Okamura dokonce "hrdinně" ani nevystoupil v momentně, kdy jsme jedinou možnost jednat měli díky přednostnímu právu předsedů. Piráti v hlasování dodali 22 hlasů pro schválení programu jednání. Demokracii je třeba dát průchod a to má platit i/také/zejména pro Sněmovnu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Ekonomika

Když se pyšníte tím, jak díky vám roste naše ekonomika, jak vysvětlíte, že to nepociťuje většina z nás, a že naše mzdy nerostou nebo jen minimálně, a že se naše životní úroveň propadá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Prokšanová (KSČM): Nechutný útok Ondřeje Vetchého na úrovni rasismu

6:03 Prokšanová (KSČM): Nechutný útok Ondřeje Vetchého na úrovni rasismu

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k vyjádření Ondřeje Vetchého o ukrajinských uprchlící…