Bartoš (Piráti): U nás rozhodují místní sdružení, existují ale kontrolní mechanismy

25.09.2022 15:53 | Ze sítí
autor: PV

Komentář na Twitteru k plzeňské koalici s Piráty, ANO a STAN s podporou dvou nezávislých zastupitelů, kteří kandidovali za SPD

Bartoš (Piráti): U nás rozhodují místní sdružení, existují ale kontrolní mechanismy
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ivan Bartoš

K Plzni: memorandum Piráti podepsali se STAN a ANO. ANO ovšem jedná o podpoře s dvěma nezávislými kandidáty za SPD, s čímž mám osobně velký problém. U Pirátů rozhodují místní sdružení samostatně, existují ale kontrolní mechanismy. Pokud nebude zbytí, budu chtít jejich využití.

Pro doplnění: o věci jsem dnes také jednal s předsedou STAN Vítem Rakušanem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

A proč tedy zastupujete komunisty?

Když tvrdíte, že ztrátou demokracie a svrchovanosti to končí? Vždyť přesně toho jsme byli svědky právě za komunistů. sám teď tvrdíte, že je to cesta do horoucích pekel, připouštíte tak, že za komunistů to bylo peklo?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Bendl (ODS): To opravdu není drobná technická novela

23:08 Bendl (ODS): To opravdu není drobná technická novela

Projev na 24. schůzi Poslanecké sněmovny dne 2. července 2026 k zákonu o obalech