Bartošek (KDU-ČSL): Je jedno, která firma jakého majitele bude viníkem

28.11.2020 12:28 | Zprávy
autor: PV

Komentář na facebookovém profilu k opakovanému úniku chemikálií do řeky Bečvy

Bartošek (KDU-ČSL): Je jedno, která firma jakého majitele bude viníkem
Foto: ParlamentníListy.cz
Popisek: Místopředseda KDU-ČSL Jan Bartošek

V úterý po poledni hasiči zasahovali u řeky Bečvy poblíž Valašského Meziříčí, kam “opět“ unikly neznámé chemické látky. Osobně se těším až přijde měsíc, ve kterém nebude řeka Bečva místem vyšetřování úniku chemických látek do vody. Tato řeka se od 20. září opakovaně dostává do pozornosti médií i celé společnosti právě kvůli znečištění.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Němcová (SPD): Dětské domovy volají po změně

16:18 Němcová (SPD): Dětské domovy volají po změně

Návštěvy dětských domovů odhalily závažné problémy s financováním, personálním zajištěním i systémov…